See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: PRW214 - S041-2026 A&B Onderhoudsbestek Watersystemen 2027-2028
Beschreibung: Het uit te voeren werk is gelegen in de provincie Zeeland binnen het beheergebied van aanbestedende dienst en is opgedeeld in de volgende negen (9) percelen: Perceel 1 – diverse locaties op Schouwen-Duiveland; Perceel 2 – diverse locaties op Tholen en Sint Philipsland; Perceel 3 – diverse locaties op Walcheren; Perceel 4 – diverse locaties op Walcheren en Noord-Beveland; Perceel 5 – diverse locaties op Zak van Zuid-Beveland; Perceel 6 – diverse locaties op Zuid-Beveland Noord en Oost; Perceel 7 – diverse locaties op Zeeuws-Vlaanderen West; Perceel 8 – diverse locaties op Zeeuws-Vlaanderen Midden; Perceel 9 – diverse locaties op Zeeuws-Vlaanderen Oost. Onder de scope van de raamovereenkomst valt het onderhoud aan de watersystemen van aanbestedende dienst en deze bestaan in hoofdzaak uit de volgende werkzaamheden: Het vanaf de kant uitvoeren van mechanisch baggeren (met behulp van een kraan met een maximum bereik van 22 meter) van diverse waterlopen t.b.v. onderhoudsbaggerwerkzaamheden; Het transporteren van vrijgekomen baggerspecie; Het uitvoeren van oeverherstel inclusief fauna uittredeplaatsen; Het herstellen van drainage-uitmondingen; Het verwijderen en aanbrengen van (landbouw)dammen; Het schonen van duikers; Het uitvoeren van groenwerkzaamheden (snoeien) voorafgaand aan uitvoeren baggerwerkzaamheden; Het uitvoeren van calamiteiten werkzaamheden t.b.v. het watersysteem; Het uitvoeren van bijkomende werkzaamheden. De volgende zaken behoren niet tot de scope van de raamovereenkomst: Aanbestedende dienst behoudt zich te allen tijde het recht voor om in alle percelen werkzaamheden met eigen materieel uit te voeren, al dan niet in samenwerking met opdrachtnemer; Investeringsprojecten; Achterstallige baggerwerkzaamheden; Bij calamiteiten behoudt aanbestedende dienst zich het recht voor om gebruik te maken van derden; Werkzaamheden als genoemd in deze raamovereenkomst die samenvallen met andere werkzaamheden aan de watersystemen (combineren van werkzaamheden); Werkzaamheden waarbij maatregelen genomen moeten worden voor werken in verontreinigde landbodem en/of waterbodem. Bovenstaande opsomming is niet uitputtend.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45246000 Flussregulierungs- und Hochwasserschutzarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45232452 Entwässerungsarbeiten, 45246200 Flussuferbefestigungsarbeiten, 45247270 Bauarbeiten für Sammelbecken, 45252124 Schwimmbagger- und Pumparbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 - diverse locaties op Schouwen-Duiveland (werkgebied 1)
Beschreibung: Zie aanbestedingsleidraad.
Menge: 1 Stück
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 - diverse locaties op Tholen en Sint Philipsland (werkgebied 2)
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3 - diverse locaties op Walcheren (werkgebied 3)
Los: LOT-0004
Titel: Perceel 4 - diverse locaties op Walcheren en Noord-Beveland (werkgebied 4)
Los: LOT-0005
Titel: Perceel 5 - diverse locaties op Zak van Zuid-Beveland (werkgebied 5)
Los: LOT-0006
Titel: Perceel 6 - diverse locaties op Zuid-Beveland (werkgebied 6)
Los: LOT-0007
Titel: Perceel 7 - diverse locaties op Zeeuws-Vlaanderen West (werkgebied 7)
Los: LOT-0008
Titel: Perceel 8 - diverse locaties op Zeeuws-Vlaanderen Midden (werkgebied 8)
Los: LOT-0009
Titel: Perceel 9 - diverse locaties op Zeeuws-Vlaanderen Oost (werkgebied 9)
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Naturaleza complementaria del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 45246000 Trabajos de regulación y control del caudal fluvial
Clasificación adicional (cpv): 45232452 Trabajos de desagüe, 45246200 Trabajos de protección de riberas fluviales, 45247270 Trabajos de construcción de embalses, 45252124 Trabajos de dragado y de bombeo
5. Lote
Lote: LOT-0001
Descripción: Zie aanbestedingsleidraad.
Cantidad: 1 pieza
Lote: LOT-0002
Lote: LOT-0003
Lote: LOT-0004
Lote: LOT-0005
Lote: LOT-0006
Lote: LOT-0007
Lote: LOT-0008
Lote: LOT-0009