593279-2026 - Wettbewerb
Polen – Verschiedene medizinische Geräte und Produkte – Dostawa artykułów medycznych jednorazowego użytku.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa artykułów medycznych jednorazowego użytku.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów medycznych jednorazowego użytku w ilości, asortymencie oraz parametrach określonych w Załączniku nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty. 2. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: a) Formularz Szczegółowy Oferty [opis przedmiotu zamówienia dla poszczególnych pakietów (części)] – Załącznik nr 2 do SWZ; b) Projekt umowy (warunki realizacji zamówienia) – Załącznik nr 7 do SWZ.
Interne KennungDZP.242.47.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet nr 1
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów medycznych jednorazowego użytku. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 1).
Interne KennungPakiet nr 1
LosLOT-0002
TitelPakiet nr 2
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów medycznych jednorazowego użytku. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 2).
Interne KennungPakiet nr 2
LosLOT-0003
TitelPakiet nr 3
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów medycznych jednorazowego użytku. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 3).
Interne KennungPakiet nr 3
LosLOT-0004
TitelPakiet nr 4
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów medycznych jednorazowego użytku. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 4).
Interne KennungPakiet nr 4
LosLOT-0005
TitelPakiet nr 5
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów medycznych jednorazowego użytku. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 5).
Interne KennungPakiet nr 5
LosLOT-0006
TitelPakiet nr 6
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów medycznych jednorazowego użytku. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 6).
Interne KennungPakiet nr 6
LosLOT-0007
TitelPakiet nr 7
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów medycznych jednorazowego użytku. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 7).
Interne KennungPakiet nr 7
LosLOT-0008
TitelPakiet nr 8
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów medycznych jednorazowego użytku. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 8).
Interne KennungPakiet nr 8
LosLOT-0009
TitelPakiet nr 9
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów medycznych jednorazowego użytku. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 9).
Interne KennungPakiet nr 9
LosLOT-0010
TitelPakiet nr 10
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów medycznych jednorazowego użytku. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 10).
Interne KennungPakiet nr 10
LosLOT-0011
TitelPakiet nr 11
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów medycznych jednorazowego użytku. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 11).
Interne KennungPakiet nr 11
LosLOT-0012
TitelPakiet nr 12
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów medycznych jednorazowego użytku. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 12).
Interne KennungPakiet nr 12
LosLOT-0013
TitelPakiet nr 13
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów medycznych jednorazowego użytku. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 13).
Interne KennungPakiet nr 13
LosLOT-0014
TitelPakiet nr 14
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów medycznych jednorazowego użytku. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 14).
Interne KennungPakiet nr 14
LosLOT-0015
TitelPakiet nr 15
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów medycznych jednorazowego użytku. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 15).
Interne KennungPakiet nr 15
LosLOT-0016
TitelPakiet nr 16
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów medycznych jednorazowego użytku. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 16).
Interne KennungPakiet nr 16
LosLOT-0017
TitelPakiet nr 17
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów medycznych jednorazowego użytku. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 17).
Interne KennungPakiet nr 17
LosLOT-0018
TitelPakiet nr 18
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów medycznych jednorazowego użytku. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 18).
Interne KennungPakiet nr 18
LosLOT-0019
TitelPakiet nr 19
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów medycznych jednorazowego użytku. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 19).
Interne KennungPakiet nr 19
LosLOT-0020
TitelPakiet nr 20
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów medycznych jednorazowego użytku. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 20).
Interne KennungPakiet nr 20
LosLOT-0021
TitelPakiet nr 21
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów medycznych jednorazowego użytku. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 21).
Interne KennungPakiet nr 21
LosLOT-0022
TitelPakiet nr 22
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów medycznych jednorazowego użytku. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 22).
Interne KennungPakiet nr 22
LosLOT-0023
TitelPakiet nr 23
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów medycznych jednorazowego użytku. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 23).
Interne KennungPakiet nr 23
LosLOT-0024
TitelPakiet nr 24
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów medycznych jednorazowego użytku. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 24).
Interne KennungPakiet nr 24