2. Verfahren
Verfahren
Titel: De GEO informatie infrastructuur plus de data integratie infrastructuur van de RUD Utrecht
Beschreibung: De GEO informatie infrastructuur geleverd door ESRI Nederland biedt alle functionaliteiten waarmee kaarten en ruimtelijke analyses geïntegreerd kunnen worden in de bedrijfssystemen, dashboards en rapportagesystemen van de RUD Utrecht die deels ter beschikking worden gesteld aan onze deelnemers. De data integratie infrastructuur geleverd door ESRI Nederland biedt alle functionaliteit waarmee we de integratie van data binnen de RUD op basis van de ‘common ground’ gedachte kunnen uitvoeren. Ter continuering van deze twee aspecten in de IV dienstverlening is de overeenkomst voor gebruik en onderhoud voor een periode van 2 jaar en 3 maanden opnieuw met Esri Nederland B.V. afgesloten. In de overeenkomst is een optie van verlenging meegenomen van 2 keer 1 jaar. € 390.000,--
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De GEO informatie infrastructuur geleverd door ESRI Nederland biedt alle functionaliteiten waarmee kaarten en ruimtelijke analyses geïntegreerd kunnen worden in de bedrijfssystemen, dashboards en rapportagesystemen van de RUD Utrecht die deels ter beschikking worden gesteld aan onze deelnemers. € 390.000,--
Interne Kennung: 1