593287-2023 - Wettbewerb
Niederlande – Personaleinstellung – Inhuur personeel via een Broker
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inhuur personeel via een Broker
Beschreibung: Unie van Waterschappen wenst door middel van deze aanbesteding een raamovereenkomst te sluiten met één opdrachtnemer voor de uitvoering van de werkzaamheden ten aanzien van de administratieve afhandeling rond inhuur, de werving, (voor)selectie van kandidaten en ondersteuning in het minimaliseren van arbeidsrechtelijke risico’s rond inhuur van tijdelijk personeel niet zijnde uitzendkrachten. Zie voor meer informatie de aanbestedingsstukken. Alle ondernemers die aan de eisen voldoen worden uitgenodigd een inschrijving in te dienen. Dat kan zelfstandig, als samenwerkingsverband en/of door een beroep te doen op derden en/of onderaannemers. De behoefte aan externe inhuur is inherent dynamisch. De omvang van de opdracht naar de toekomst toe is geraamd op ca. gemiddeld € 4.000.000 per jaar. De gemiddelde opdrachtwaarde over de totale looptijd van de raamovereenkomst wordt gemaximeerd op 200% van de genoemde verwachte omvang, dus maximale jaarlijkse omvang * 4 jaar + 100%= € 32.000.000. De hierboven genoemde omvang is slechts bedoeld als indicatie. Opdrachtnemer kan hier op geen enkele wijze rechten aan ontlenen. Unie van Waterschappen heeft geen afnameverplichting en geeft geen omzetgarantie. Alle genoemde bedragen zijn exclusief btw.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79600000 Personaleinstellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 75131100 Allgemeine Personaldienstleistungen für die öffentliche Verwaltung, 79610000 Stellenvermittlung, 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Unie van Waterschappen wenst door middel van deze aanbesteding een overeenkomst te sluiten met één opdrachtnemer voor de uitvoering van de werkzaamheden ten aanzien van de administratieve afhandeling rond inhuur, de werving, (voor)selectie van kandidaten en ondersteuning in het minimaliseren van arbeidsrechtelijke risico’s rond inhuur van tijdelijk personeel niet zijnde uitzendkrachten. Zie voor meer informatie de aanbestedingsstukken. De behoefte aan externe inhuur is inherent dynamisch. De omvang van de opdracht naar de toekomst toe is geraamd op ca. gemiddeld € 4.000.000 per jaar. De gemiddelde opdrachtwaarde over de totale looptijd van de raamovereenkomst wordt gemaximeerd op 200% van de genoemde verwachte omvang, dus maximale jaarlijkse omvang * 4 jaar + 100%= € 32.000.000. De hierboven genoemde omvang is slechts bedoeld als indicatie. Opdrachtnemer kan hier op geen enkele wijze rechten aan ontlenen. Unie van Waterschappen heeft geen afnameverplichting en geeft geen omzetgarantie. Alle genoemde bedragen zijn exclusief btw.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie verlenging.
2. Procedure
Procedure
Titel: Inhuur personeel via een Broker
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79600000 Recruteringsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 75131100 Algemene personeelsdiensten voor de overheid, 79610000 Plaatsing van personeel, 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Zie verlenging.