2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi polegającej na utrzymaniu w zdolności techniczno – eksploatacyjnej aparatury i sprzętu medycznego wraz z przeglądami technicznymi (konserwacje) Miejskiego Centrum Medycznego im. dr. Karola Jonschera w Łodzi
Beschreibung: Przedmiotem umowy jest Świadczenie usługi polegającej na utrzymaniu w zdolności techniczno – eksploatacyjnej aparatury i sprzętu medycznego wraz z przeglądami technicznymi (konserwacje) Miejskiego Centrum Medycznego im. dr. Karola Jonschera w Łodzi. Szczegółowy zakres został opisany w załącznikach 2, 2a, 6a, 6b, 6c, 6d.
Interne Kennung: 36/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50400000 Reparatur und Wartung von medizinischen Geräten und Präzisionsgeräten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50400000 Reparatur und Wartung von medizinischen Geräten und Präzisionsgeräten
5. Los
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet 1
Beschreibung: Pakiet_1
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet 2
Beschreibung: Pakiet_2
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet 3
Beschreibung: Pakiet_3
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet 4
Beschreibung: Pakiet_4
Los: LOT-0028
Titel: Pakiet 5
Beschreibung: Pakiet_5
Los: LOT-0029
Titel: Pakiet 6
Beschreibung: Pakiet_6
Los: LOT-0030
Titel: Pakiet 7
Beschreibung: Pakiet_7
Los: LOT-0031
Titel: Pakiet 8
Beschreibung: Pakiet_8
Los: LOT-0032
Titel: Pakiet 9
Beschreibung: Pakiet_9
Los: LOT-0033
Titel: Pakiet 10
Beschreibung: Pakiet_10
Los: LOT-0034
Titel: Pakiet 11
Beschreibung: Pakiet_11
Los: LOT-0035
Titel: Pakiet 12
Beschreibung: Pakiet_12
Los: LOT-0036
Titel: Pakiet 13
Beschreibung: Pakiet_13
Los: LOT-0037
Titel: Pakiet 14
Beschreibung: Pakiet_14
Los: LOT-0038
Titel: Pakiet 15
Beschreibung: Pakiet_15
Los: LOT-0039
Titel: Pakiet 16
Beschreibung: Pakiet_16
Los: LOT-0040
Titel: Pakiet 17
Beschreibung: Pakiet_17
Los: LOT-0041
Titel: Pakiet 18
Beschreibung: Pakiet_18
Los: LOT-0042
Titel: Pakiet 19
Beschreibung: Pakiet_19
Los: LOT-0043
Titel: Pakiet 20
Beschreibung: Pakiet_20
Los: LOT-0044
Titel: Pakiet 21
Beschreibung: Pakiet_21
Los: LOT-0045
Titel: Pakiet 22
Beschreibung: Pakiet_22
Los: LOT-0046
Titel: Pakiet 23
Beschreibung: Pakiet_23
Los: LOT-0047
Titel: Pakiet 24
Beschreibung: Pakiet_24
Los: LOT-0048
Titel: Pakiet 25
Beschreibung: Pakiet_25
Los: LOT-0049
Titel: Pakiet 26
Beschreibung: Pakiet_26
Los: LOT-0050
Titel: Pakiet 27
Beschreibung: Pakiet_27
Los: LOT-0051
Titel: Pakiet 28
Beschreibung: Pakiet_28
Los: LOT-0052
Titel: Pakiet 29
Beschreibung: Pakiet_29
Los: LOT-0053
Titel: Pakiet 30
Beschreibung: Pakiet_30
Los: LOT-0054
Titel: Pakiet 31
Beschreibung: Pakiet_31
Los: LOT-0055
Titel: Pakiet 32
Beschreibung: Pakiet_32
Los: LOT-0056
Titel: Pakiet 33
Beschreibung: Pakiet_33
Los: LOT-0057
Titel: Pakiet 34
Beschreibung: Pakiet_34
Los: LOT-0058
Titel: Pakiet 35
Beschreibung: Pakiet_35
Los: LOT-0059
Titel: Pakiet 36
Beschreibung: Pakiet_36
Los: LOT-0060
Titel: Pakiet 37
Beschreibung: Pakiet_37
Los: LOT-0061
Titel: Pakiet 38
Beschreibung: Pakiet_38
Los: LOT-0062
Titel: Pakiet 39
Beschreibung: Pakiet_39
Los: LOT-0063
Titel: Pakiet 40
Beschreibung: Pakiet_40
Los: LOT-0064
Titel: Pakiet 41
Beschreibung: Pakiet_41
Los: LOT-0065
Titel: Pakiet 42
Beschreibung: Pakiet_42
Los: LOT-0066
Titel: Pakiet 43
Beschreibung: Pakiet_43
Los: LOT-0067
Titel: Pakiet 44
Beschreibung: Pakiet_44
Los: LOT-0068
Titel: Pakiet 45
Beschreibung: Pakiet_45
Los: LOT-0069
Titel: Pakiet 46
Beschreibung: Pakiet_46
Los: LOT-0070
Titel: Pakiet 47
Beschreibung: Pakiet_47
Los: LOT-0071
Titel: Pakiet 48
Beschreibung: Pakiet_48
Los: LOT-0072
Titel: Pakiet 49
Beschreibung: Pakiet_49
Los: LOT-0073
Titel: Pakiet 50
Beschreibung: Pakiet_50
Los: LOT-0074
Titel: Pakiet 51
Beschreibung: Pakiet_51
Los: LOT-0075
Titel: Pakiet 52
Beschreibung: Pakiet_52
Los: LOT-0076
Titel: Pakiet 53
Beschreibung: Pakiet_53
Los: LOT-0077
Titel: Pakiet 54
Beschreibung: Pakiet_54
Los: LOT-0078
Titel: Pakiet 55
Beschreibung: Pakiet_55
Los: LOT-0079
Titel: Pakiet 56
Beschreibung: Pakiet_56
Los: LOT-0080
Titel: Pakiet 57
Beschreibung: Pakiet_57
Los: LOT-0081
Titel: Pakiet 58
Beschreibung: Pakiet_58
Los: LOT-0082
Titel: Pakiet 59
Beschreibung: Pakiet_59
Los: LOT-0083
Titel: Pakiet 60
Beschreibung: Pakiet_60
Los: LOT-0084
Titel: Pakiet 61
Beschreibung: Pakiet_61
Los: LOT-0085
Titel: Pakiet 62
Beschreibung: Pakiet_62
Los: LOT-0086
Titel: Pakiet 63
Beschreibung: Pakiet_63
Los: LOT-0087
Titel: Pakiet 64
Beschreibung: Pakiet_64
Los: LOT-0088
Titel: Pakiet 65
Beschreibung: Pakiet_65
Los: LOT-0089
Titel: Pakiet 66
Beschreibung: Pakiet_66
Los: LOT-0090
Titel: Pakiet 67
Beschreibung: Pakiet_67
Los: LOT-0091
Titel: Pakiet 68
Beschreibung: Pakiet_68
Los: LOT-0092
Titel: Pakiet 69
Beschreibung: Pakiet_69
Los: LOT-0093
Titel: Pakiet 70
Beschreibung: Pakiet_70
Los: LOT-0094
Titel: Pakiet 71
Beschreibung: Pakiet_71
Los: LOT-0095
Titel: Pakiet 72
Beschreibung: Pakiet_72
Los: LOT-0096
Titel: Pakiet 73
Beschreibung: Pakiet_73
Los: LOT-0097
Titel: Pakiet 74
Beschreibung: Pakiet_74
Los: LOT-0098
Titel: Pakiet 75
Beschreibung: Pakiet_75
Los: LOT-0099
Titel: Pakiet 76
Beschreibung: Pakiet_76
Los: LOT-0100
Titel: Pakiet 77
Beschreibung: Pakiet_77
Los: LOT-0101
Titel: Pakiet 78
Beschreibung: Pakiet_78
Los: LOT-0102
Titel: Pakiet 79
Beschreibung: Pakiet_79
Los: LOT-0103
Titel: Pakiet 80
Beschreibung: Pakiet_80
Los: LOT-0104
Titel: Pakiet 81
Beschreibung: Pakiet_81
Los: LOT-0105
Titel: Pakiet 82
Beschreibung: Pakiet_82
Los: LOT-0106
Titel: Pakiet 83
Beschreibung: Pakiet_83
Los: LOT-0107
Titel: Pakiet 84
Beschreibung: Pakiet_84
Los: LOT-0108
Titel: Pakiet 85
Beschreibung: Pakiet_85
Los: LOT-0109
Titel: Pakiet 86
Beschreibung: Pakiet_86
Los: LOT-0110
Titel: Pakiet 87
Beschreibung: Pakiet_87
Los: LOT-0111
Titel: Pakiet 88
Beschreibung: Pakiet_88
Los: LOT-0112
Titel: Pakiet 89
Beschreibung: Pakiet_89
Los: LOT-0113
Titel: Pakiet 90
Beschreibung: Pakiet_90
Los: LOT-0114
Titel: Pakiet 91
Beschreibung: Pakiet_91
Los: LOT-0115
Titel: Pakiet 92
Beschreibung: Pakiet_92
Los: LOT-0116
Titel: Pakiet 93
Beschreibung: Pakiet_93
Los: LOT-0117
Titel: Pakiet 94
Beschreibung: Pakiet_94
Los: LOT-0118
Titel: Pakiet 95
Beschreibung: Pakiet_95
Los: LOT-0119
Titel: Pakiet 96
Beschreibung: Pakiet_96
Los: LOT-0120
Titel: Pakiet 97
Beschreibung: Pakiet_97
Los: LOT-0121
Titel: Pakiet 98
Beschreibung: Pakiet_98
Los: LOT-0122
Titel: Pakiet 99
Beschreibung: Pakiet_99
Los: LOT-0123
Titel: Pakiet 100
Beschreibung: Pakiet_100
Los: LOT-0124
Titel: Pakiet 101
Beschreibung: Pakiet_101
Los: LOT-0125
Titel: Pakiet 102
Beschreibung: Pakiet_102
Los: LOT-0126
Titel: Pakiet 103
Beschreibung: Pakiet_103
Los: LOT-0127
Titel: Pakiet 104
Beschreibung: Pakiet_104
Los: LOT-0128
Titel: Pakiet 105
Beschreibung: Pakiet_105
Los: LOT-0129
Titel: Pakiet 106
Beschreibung: Pakiet_106
Los: LOT-0130
Titel: Pakiet 107
Beschreibung: Pakiet_107
Los: LOT-0131
Titel: Pakiet 108
Beschreibung: Pakiet_108
Los: LOT-0132
Titel: Pakiet 109
Beschreibung: Pakiet_109
Los: LOT-0133
Titel: Pakiet 110
Beschreibung: Pakiet_110
Los: LOT-0134
Titel: Pakiet 111
Beschreibung: Pakiet_111
Los: LOT-0135
Titel: Pakiet 112
Beschreibung: Pakiet_112
Los: LOT-0136
Titel: Pakiet 113
Beschreibung: Pakiet_113
Los: LOT-0137
Titel: Pakiet 114
Beschreibung: Pakiet_114
Los: LOT-0138
Titel: Pakiet 115
Beschreibung: Pakiet_115
Los: LOT-0139
Titel: Pakiet 116
Beschreibung: Pakiet_116
Los: LOT-0140
Titel: Pakiet 117
Beschreibung: Pakiet_117
Los: LOT-0141
Titel: Pakiet 118
Beschreibung: Pakiet_118
Los: LOT-0142
Titel: Pakiet 119
Beschreibung: Pakiet_119
Los: LOT-0143
Titel: Pakiet 120
Beschreibung: Pakiet_120
Los: LOT-0144
Titel: Pakiet 121
Beschreibung: Pakiet_121
Los: LOT-0145
Titel: Pakiet 122
Beschreibung: Pakiet_122
Los: LOT-0146
Titel: Pakiet 123
Beschreibung: Pakiet_123
Los: LOT-0147
Titel: Pakiet 124
Beschreibung: Pakiet_124
Los: LOT-0148
Titel: Pakiet 125
Beschreibung: Pakiet_125
Los: LOT-0149
Titel: Pakiet 126
Beschreibung: Pakiet_126
Los: LOT-0150
Titel: Pakiet 127
Beschreibung: Pakiet_127
Los: LOT-0151
Titel: Pakiet 128
Beschreibung: Pakiet_128
Los: LOT-0152
Titel: Pakiet 129
Beschreibung: Pakiet_129
Los: LOT-0153
Titel: Pakiet 130
Beschreibung: Pakiet_130
Los: LOT-0154
Titel: Pakiet 131
Beschreibung: Pakiet_131
Los: LOT-0155
Titel: Pakiet 132
Beschreibung: Pakiet_132
Los: LOT-0156
Titel: Pakiet 133
Beschreibung: Pakiet_133
Los: LOT-0157
Titel: Pakiet 134
Beschreibung: Pakiet_134
Los: LOT-0158
Titel: Pakiet 135
Beschreibung: Pakiet_135
Los: LOT-0159
Titel: Pakiet 136
Beschreibung: Pakiet_136
Los: LOT-0160
Titel: Pakiet 137
Beschreibung: Pakiet_137