See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: WYWÓZ I SKŁADOWANIE ODPADÓW KOMUNALNYCH ORAZ ODBIÓR I TRANSPORT WRAZ ZAŁADUNKIEM I UTYLIZACJĄ ODPADÓW NIEBEZPIECZNYCH ORAZ INNYCH NIŻ NIEBEZPIECZNE
Beschreibung: 1. Nazwa przedmiotu zamówienia: WYWÓZ I SKŁADOWANIE ODPADÓW KOMUNALNYCH ORAZ ODBIÓR I TRANSPORT WRAZ Z ZAŁADUNKIEM I UTYLIZACJĄ ODPADÓW NIEBEZPIECZNYCH ORAZ INNYCH NIŻ NIEBEZPIECZNE powstałych na terenie kompleksów wojskowych będących w administrowaniu przez 31. Bazę Lotnictwa Taktycznego Poznań-Krzesiny. 2. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych, z podziałem na zadania: Zadanie nr 1 Wywóz i składowanie nieczystości stałych (odpadów komunalnych) z obiektów administrowanych przez 31 BLT na terenie m. Poznań i m. Kiekrz. Zadanie nr 2 Wywóz i składowanie nieczystości stałych (odpadów komunalnych) z obiektów administrowanych przez 31 BLT na terenie m. Leszno oraz poligonie Wyciążkowo. Zadanie nr 3 Wywóz i składowanie nieczystości stałych (odpadów komunalnych) z obiektów administrowanych przez 31 BLT na terenie m. Śrem oraz poligon Nochowo Zadanie nr 4 Wywóz i składowanie nieczystości stałych (odpadów komunalnych) z obiektów administrowanych przez 31 BLT z miejscowości Babki oraz Rogalin, w rejonie Gminy Mosina. Zadanie nr 5 Wywóz i składowanie nieczystości stałych (odpadów komunalnych) z obiektów administrowanych przez 31 BLT z miejscowości Borówiec, w rejonie Gminy Kórnik. Zadanie nr 6 „Odbiór, transport wraz z załadunkiem oraz utylizacją odpadów niebezpiecznych oraz innych niż niebezpieczne powstających na terenie kompleksów wojskowych będących w administrowaniu przez 31. Bazę Lotnictwa Taktycznego Poznań-Krzesiny” Zadanie nr 7 „Odbiór, transport wraz z załadunkiem oraz utylizacją odpadów medycznych powstających na terenie kompleksów wojskowych będących w administrowaniu przez 31. Bazę Lotnictwa Taktycznego Poznań-Krzesiny” Zadanie nr 8 „Odbiór, transport wraz z załadunkiem oraz utylizacją odpadów budowlanych powstających na terenie kompleksu wojskowego nr 6035, 5706 Poznań-Krzesiny, Kiekrz będących w administrowaniu przez 31. Bazę Lotnictwa Taktycznego Poznań-Krzesiny” Zadanie nr 9 „Odbiór, transport wraz z załadunkiem oraz utylizacją odpadów budowlanych powstających na terenie kompleksu wojskowego nr 2972, 2973 w Lesznie będących w administrowaniu przez 31. Bazę Lotnictwa Taktycznego Poznań-Krzesiny” Zadanie nr 10 „Odbiór, transport wraz z załadunkiem oraz utylizacją odpadów kuchennych powstających na terenie kompleksów wojskowych będących w administrowaniu przez 31. Bazę Lotnictwa Taktycznego Poznań-Krzesiny” Zadanie nr 11 „Odbiór, transport wraz z załadunkiem oraz zagospodarowaniem metodą odzysku odpadów pochodzących z oczyszczalni ścieków zlokalizowanej na terenie kompleksu wojskowego nr 5834 Głuszyna” Zadanie nr 12 „Odbiór, transport wraz z załadunkiem oraz utylizacją odpadów niebezpiecznych (kod odpadu 15 01 10* - opakowania zawierające pozostałości substancji niebezpiecznych lub nimi zanieczyszczone) z terenu CSWL Drawsko (rejon poligonu w m. Głębokie; woj. zachodniopomorskie)” Zadanie nr 13 „Odbiór, transport wraz z załadunkiem oraz utylizacją odpadów powstałych podczas remontu lotniska terenie kompleksu wojskowego nr 6035 Poznań-Krzesiny.” Zadanie nr 14 „Odbiór, transport wraz z załadunkiem oraz utylizacją odpadów niebezpiecznych zawierających hydrazynę powstających na terenie kompleksu wojskowego nr 6035 Poznań-Krzesiny” Zadanie nr 15 „Odbiór, transport wraz z załadunkiem oraz utylizacją odpadów wielkogabarytowych powstających na terenie kompleksów wojskowych 6035 Poznań-Krzesiny, 5706 Kiekrz”. Zadanie nr 16 „Odbiór, transport wraz z załadunkiem oraz utylizacją odpadów wielkogabarytowych powstających na terenie kompleksów wojskowych 2972, 2973 w Lesznie” Zadanie nr 17 „Odbiór, transport wraz z załadunkiem oraz utylizacją odpadów wielkogabarytowych powstających na terenie kompleksów wojskowych 2981, 2982 w Śremie”. Zamawiający nie ogranicza ilości zadań, w jakich Wykonawca może złożyć ofertę, przy czym oferty dotyczące poszczególnych zadań muszą być kompletne. 4. Usługa będzie realizowana według faktycznych potrzeb Zamawiającego. W Formularzach cenowych podano szacunkową ilość odpadów prognozowanych do wytworzenia. 5. Wykonawca oraz Podwykonawca zobowiązuje się do zatrudnienia, na podstawie umowy o pracę w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 26 czerwca 1974 – Kodeksu Pracy, osób wykonujących czynności polegające na odbiorze, załadunku oraz transporcie odpadów – jeżeli będą wykonywane przez osobę inną niż właściciel firmy. 6. Zapłata za wykonanie przedmiotu zamówienia następować będzie w formie polecenia przelewu z rachunku Zamawiającego na rachunek bankowy Wykonawcy, umieszczony na fakturze w terminie 30 dni od daty otrzymania faktury wraz z kompletem wymaganych dokumentów, zgodnie z zapisami umowy. 7. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych. 8. Zamawiający dopuszcza możliwość wykonania przedmiotu zamówienia przy udziale podwykonawców. Zamawiający żąda wskazania przez Wykonawcę w ofercie zakresu usług, których wykonanie Wykonawca powierzy podwykonawcom i podania przez Wykonawcę firm podwykonawców jeżeli są znani. Wykonawca będzie zawiadamiał Zamawiającego o wszelkich zmianach podwykonawców w trakcie realizacji zamówienia. 9. ZAMAWIAJĄCY przewiduje opcję zgodnie z zapisem art. 441 ustawy Prawo zamówień publicznych. Warunki zastosowania opcji zawiera Projekt umowy – załącznik nr 4 do SWZ. 10. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych części zamówienia. 11. Wymagania jakościowe, o których mowa w art. 246 ust. 2 ustawy Pzp zostały określone w opisie przedmiotu zamówienia. 12. Zamawiający przewiduje zamówienie polegające na powtórzeniu podobnych usług w wysokości do 50 % wartości umowy na podstawie art. 214 ust.1 pkt. 7 ustawy Pzp. Sposób realizacji usług odbywać się będzie na zasadach i warunkach przewidzianych dla niniejszego zamówienia podstawowego.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1
Beschreibung: Wywóz i składowanie nieczystości stałych (odpadów komunalnych) z obiektów administrowanych przez 31 BLT na terenie m. Poznań i m. Kiekrz.
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zgodnie z art. 441 ustawy Pzp Zamawiający ma prawo bez konieczności sporządzania i podpisania aneksu do umowy, zmienić ilość pojemników, miejsce podstawienia w ramach danego kompleksu oraz ich częstotliwość wywozu w danym miesiącu poprzez ich zwiększenie lub zmniejszenie nie więcej niż o 30% w stosunku do średniomiesięcznej wartości ilości realizacji usługi. Dotyczyć to będzie głównie konieczności zwiększenia zapotrzebowania na ilość pojemników na wywóz i składowanie nieczystości stałych z przeznaczeniem na imprezy jednorazowe, których ilość i czasookres nie mogły być przewidziane w momencie przygotowania procedury przetargowej. Realizowanie opcji będzie odbywało się w oparciu o ceny jednostkowe zaproponowane przez Wykonawcę w umowie i w czasie trwania umowy podstawowej. Zamówienie w ramach opcji będzie realizowane na tych samych warunkach co zamówienie podstawowe. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Realizacja opcji może, ale nie musi nastąpić, w zależności od zapotrzebowania Zamawiającego i na skutek jego dyspozycji w tym zakresie. Brak realizacji zamówienia w tym zakresie nie będzie rodzić żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy w stosunku do Zamawiającego. Zamawiający zobowiązuje się do powiadomienia/zgłoszenia telefonicznego i mailowego Wykonawcy, na co najmniej 3 dni przed terminem wprowadzenia zmian w przypadkach określonych w § 1 ust. 5 i 6. 8W przypadku zaistnienia zmian określonych w § 1 ust. 5 i 6 w trakcie realizacji niniejszej umowy, strony zobowiązane są do opisania wielkości realizacji przedmiotu zamówienia w danym miesiącu, w protokole odbioru, z podaniem okoliczności wprowadzonych zmian w odniesieniu do założonego harmonogramu wywozów. Zamawiający przewiduje zamówienie polegające na powtórzeniu podobnych usług w wysokości do 50 % wartości umowy na podstawie art. 214 ust.1 pkt. 7 ustawy Pzp. Sposób realizacji usług odbywać się będzie na zasadach i warunkach przewidzianych dla niniejszego zamówienia podstawowego w niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia oraz umowie. Zamówienia będą udzielane na podstawie przeprowadzonych z Wykonawcą negocjacji, przy czym założenia wyjściowe do ustalenia ceny będą wynikały wprost ze złożonej oferty, a ich realizacja na warunkach określonych w umowie i załącznikach do niej. Jeżeli Zamawiający zdecyduje się na udzielenie zamówienia polegającego na powtórzenie podobnych usług – nastąpi to w drodze odrębnej umowy. Zamówienie obejmować będzie rodzajowo cały lub częściowy zakres usług.
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2
Beschreibung: Wywóz i składowanie nieczystości stałych (odpadów komunalnych) z obiektów administrowanych przez 31 BLT na terenie m. Leszno oraz poligonie Wyciążkowo.
Interne Kennung: Zadanie nr 2 - Wywóz i składowanie nieczystości stałych (odpadów komunalnych) z obiektów administrowanych przez 31 BLT na terenie m. Leszno oraz poligonie Wyciążkowo.
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3
Beschreibung: Wywóz i składowanie nieczystości stałych (odpadów komunalnych) z obiektów administrowanych przez 31 BLT na terenie m. Śrem oraz poligon Nochowo
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4
Beschreibung: Wywóz i składowanie nieczystości stałych (odpadów komunalnych) z obiektów administrowanych przez 31 BLT z miejscowości Babki oraz Rogalin, w rejonie Gminy Mosina.
Interne Kennung: Zadanie nr 4 - Wywóz i składowanie nieczystości stałych (odpadów komunalnych) z obiektów administrowanych przez 31 BLT z miejscowości Babki oraz Rogalin, w rejonie Gminy Mosina.
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5
Beschreibung: Wywóz i składowanie nieczystości stałych (odpadów komunalnych) z obiektów administrowanych przez 31 BLT z miejscowości Borówiec, w rejonie Gminy Kórnik.
Interne Kennung: Zadanie nr 5 - Wywóz i składowanie nieczystości stałych (odpadów komunalnych) z obiektów administrowanych przez 31 BLT z miejscowości Borówiec, w rejonie Gminy Kórnik.
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6
Beschreibung: „Odbiór, transport wraz z załadunkiem oraz utylizacją odpadów niebezpiecznych oraz innych niż niebezpieczne powstających na terenie kompleksów wojskowych będących w administrowaniu przez 31. Bazę Lotnictwa Taktycznego Poznań-Krzesiny”
Interne Kennung: Zadanie nr 6 - „Odbiór, transport wraz z załadunkiem oraz utylizacją odpadów niebezpiecznych oraz innych niż niebezpieczne powstających na terenie kompleksów wojskowych będących w administrowaniu przez 31. Bazę Lotnictwa Taktycznego Poznań-Krzesiny”
Beschreibung der Optionen: ZAMAWIAJĄCY przewiduje opcję zgodnie z art. 441 ustawy Pzp do wysokości nie przekraczającej 90% wartości zaoferowanej w formularzach cenowych Wykonawcy i wynoszącej odpowiednio: Zadanie nr 6 ……………… zł brutto Rozszerzenie zamówienia w ramach opcji może być realizowane do zakończenia terminu umowy. Wykorzystanie prawa opcji uzależnione jest od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego, których na tym etapie nie jest w stanie określić tj. gdy ilość odpadów będzie wyższa aniżeli wynikało to z pierwotnych ustaleń Zamawiającego. Realizowanie opcjonalnej części będzie wykonywane na podstawie pisemnego oświadczenia woli Zamawiającego, a Wykonawca będzie zobligowany podjąć się jej realizacji w ramach przedmiotowej umowy. Realizowanie opcji będzie odbywało się w oparciu o ceny jednostkowe zaproponowane przez Wykonawcę w umowie. Zamówienie w ramach opcji będzie realizowane na tych samych warunkach co zamówienie podstawowe. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Realizacja opcji może, ale nie musi nastąpić, w zależności od zapotrzebowania Zamawiającego i na skutek jego dyspozycji w tym zakresie. Brak realizacji zamówienia w tym zakresie nie będzie rodzić żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy w stosunku do Zamawiającego. Zamawiający przewiduje zamówienie polegające na powtórzeniu podobnych usług w wysokości do 50 % wartości umowy na podstawie art. 214 ust.1 pkt. 7 ustawy Pzp. Sposób realizacji usług odbywać się będzie na zasadach i warunkach przewidzianych dla niniejszego zamówienia podstawowego w niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia oraz umowie. Zamówienia będą udzielane na podstawie przeprowadzonych z Wykonawcą negocjacji, przy czym założenia wyjściowe do ustalenia ceny będą wynikały wprost ze złożonej oferty, a ich realizacja na warunkach określonych w umowie i załącznikach do niej. Jeżeli Zamawiający zdecyduje się na udzielenie zamówienia polegającego na powtórzenie podobnych usług – nastąpi to w drodze odrębnej umowy. Zamówienie obejmować będzie rodzajowo cały lub częściowy zakres usług.
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7
Beschreibung: „Odbiór, transport wraz z załadunkiem oraz utylizacją odpadów medycznych powstających na terenie kompleksów wojskowych będących w administrowaniu przez 31. Bazę Lotnictwa Taktycznego Poznań-Krzesiny”
Interne Kennung: Zadanie nr 7 - "Odbiór, transport wraz z załadunkiem oraz utylizacją odpadów medycznych powstających na terenie kompleksów wojskowych będących w administrowaniu przez 31. Bazę Lotnictwa Taktycznego Poznań-Krzesiny”
Beschreibung der Optionen: ZAMAWIAJĄCY przewiduje opcję zgodnie z art. 441 ustawy Pzp do wysokości nie przekraczającej 90% wartości zaoferowanej w formularzach cenowych Wykonawcy i wynoszącej odpowiednio: Zadanie nr 7 ……………… zł brutto Rozszerzenie zamówienia w ramach opcji może być realizowane do zakończenia terminu umowy. Wykorzystanie prawa opcji uzależnione jest od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego, których na tym etapie nie jest w stanie określić tj. gdy ilość odpadów będzie wyższa aniżeli wynikało to z pierwotnych ustaleń Zamawiającego. Realizowanie opcjonalnej części będzie wykonywane na podstawie pisemnego oświadczenia woli Zamawiającego, a Wykonawca będzie zobligowany podjąć się jej realizacji w ramach przedmiotowej umowy. Realizowanie opcji będzie odbywało się w oparciu o ceny jednostkowe zaproponowane przez Wykonawcę w umowie. Zamówienie w ramach opcji będzie realizowane na tych samych warunkach co zamówienie podstawowe. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Realizacja opcji może, ale nie musi nastąpić, w zależności od zapotrzebowania Zamawiającego i na skutek jego dyspozycji w tym zakresie. Brak realizacji zamówienia w tym zakresie nie będzie rodzić żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy w stosunku do Zamawiającego. Zamawiający przewiduje zamówienie polegające na powtórzeniu podobnych usług w wysokości do 50 % wartości umowy na podstawie art. 214 ust.1 pkt. 7 ustawy Pzp. Sposób realizacji usług odbywać się będzie na zasadach i warunkach przewidzianych dla niniejszego zamówienia podstawowego w niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia oraz umowie. Zamówienia będą udzielane na podstawie przeprowadzonych z Wykonawcą negocjacji, przy czym założenia wyjściowe do ustalenia ceny będą wynikały wprost ze złożonej oferty, a ich realizacja na warunkach określonych w umowie i załącznikach do niej. Jeżeli Zamawiający zdecyduje się na udzielenie zamówienia polegającego na powtórzenie podobnych usług – nastąpi to w drodze odrębnej umowy. Zamówienie obejmować będzie rodzajowo cały lub częściowy zakres usług.
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 8
Beschreibung: „Odbiór, transport wraz z załadunkiem oraz utylizacją odpadów budowlanych powstających na terenie kompleksu wojskowego nr 6035, 5706 Poznań-Krzesiny, Kiekrz będących w administrowaniu przez 31. Bazę Lotnictwa Taktycznego Poznań-Krzesiny”
Interne Kennung: Zadanie nr 8 - „Odbiór, transport wraz z załadunkiem oraz utylizacją odpadów budowlanych powstających na terenie kompleksu wojskowego nr 6035, 5706 Poznań-Krzesiny, Kiekrz będących w administrowaniu przez 31. Bazę Lotnictwa Taktycznego Poznań-Krzesiny”
Beschreibung der Optionen: ZAMAWIAJĄCY przewiduje opcję zgodnie z art. 441 ustawy Pzp do wysokości nie przekraczającej 90% wartości zaoferowanej w formularzach cenowych Wykonawcy i wynoszącej odpowiednio: Zadanie nr 8 ……………… zł brutto Rozszerzenie zamówienia w ramach opcji może być realizowane do zakończenia terminu umowy. Wykorzystanie prawa opcji uzależnione jest od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego, których na tym etapie nie jest w stanie określić tj. gdy ilość odpadów będzie wyższa aniżeli wynikało to z pierwotnych ustaleń Zamawiającego. Realizowanie opcjonalnej części będzie wykonywane na podstawie pisemnego oświadczenia woli Zamawiającego, a Wykonawca będzie zobligowany podjąć się jej realizacji w ramach przedmiotowej umowy. Realizowanie opcji będzie odbywało się w oparciu o ceny jednostkowe zaproponowane przez Wykonawcę w umowie. Zamówienie w ramach opcji będzie realizowane na tych samych warunkach co zamówienie podstawowe. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Realizacja opcji może, ale nie musi nastąpić, w zależności od zapotrzebowania Zamawiającego i na skutek jego dyspozycji w tym zakresie. Brak realizacji zamówienia w tym zakresie nie będzie rodzić żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy w stosunku do Zamawiającego. Zamawiający przewiduje zamówienie polegające na powtórzeniu podobnych usług w wysokości do 50 % wartości umowy na podstawie art. 214 ust.1 pkt. 7 ustawy Pzp. Sposób realizacji usług odbywać się będzie na zasadach i warunkach przewidzianych dla niniejszego zamówienia podstawowego w niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia oraz umowie. Zamówienia będą udzielane na podstawie przeprowadzonych z Wykonawcą negocjacji, przy czym założenia wyjściowe do ustalenia ceny będą wynikały wprost ze złożonej oferty, a ich realizacja na warunkach określonych w umowie i załącznikach do niej. Jeżeli Zamawiający zdecyduje się na udzielenie zamówienia polegającego na powtórzenie podobnych usług – nastąpi to w drodze odrębnej umowy. Zamówienie obejmować będzie rodzajowo cały lub częściowy zakres usług.
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie nr 9
Beschreibung: „Odbiór, transport wraz z załadunkiem oraz utylizacją odpadów budowlanych powstających na terenie kompleksu wojskowego nr 2972, 2973 w Lesznie będących w administrowaniu przez 31. Bazę Lotnictwa Taktycznego Poznań-Krzesiny”
Interne Kennung: Zadanie nr 9 - „Odbiór, transport wraz z załadunkiem oraz utylizacją odpadów budowlanych powstających na terenie kompleksu wojskowego nr 2972, 2973 w Lesznie będących w administrowaniu przez 31. Bazę Lotnictwa Taktycznego Poznań-Krzesiny”
Beschreibung der Optionen: ZAMAWIAJĄCY przewiduje opcję zgodnie z art. 441 ustawy Pzp do wysokości nie przekraczającej 90% wartości zaoferowanej w formularzach cenowych Wykonawcy i wynoszącej odpowiednio: Zadanie nr 9 ……………… zł brutto Rozszerzenie zamówienia w ramach opcji może być realizowane do zakończenia terminu umowy. Wykorzystanie prawa opcji uzależnione jest od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego, których na tym etapie nie jest w stanie określić tj. gdy ilość odpadów będzie wyższa aniżeli wynikało to z pierwotnych ustaleń Zamawiającego. Realizowanie opcjonalnej części będzie wykonywane na podstawie pisemnego oświadczenia woli Zamawiającego, a Wykonawca będzie zobligowany podjąć się jej realizacji w ramach przedmiotowej umowy. Realizowanie opcji będzie odbywało się w oparciu o ceny jednostkowe zaproponowane przez Wykonawcę w umowie. Zamówienie w ramach opcji będzie realizowane na tych samych warunkach co zamówienie podstawowe. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Realizacja opcji może, ale nie musi nastąpić, w zależności od zapotrzebowania Zamawiającego i na skutek jego dyspozycji w tym zakresie. Brak realizacji zamówienia w tym zakresie nie będzie rodzić żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy w stosunku do Zamawiającego. Zamawiający przewiduje zamówienie polegające na powtórzeniu podobnych usług w wysokości do 50 % wartości umowy na podstawie art. 214 ust.1 pkt. 7 ustawy Pzp. Sposób realizacji usług odbywać się będzie na zasadach i warunkach przewidzianych dla niniejszego zamówienia podstawowego w niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia oraz umowie. Zamówienia będą udzielane na podstawie przeprowadzonych z Wykonawcą negocjacji, przy czym założenia wyjściowe do ustalenia ceny będą wynikały wprost ze złożonej oferty, a ich realizacja na warunkach określonych w umowie i załącznikach do niej. Jeżeli Zamawiający zdecyduje się na udzielenie zamówienia polegającego na powtórzenie podobnych usług – nastąpi to w drodze odrębnej umowy. Zamówienie obejmować będzie rodzajowo cały lub częściowy zakres usług.
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie nr 10
Beschreibung: „Odbiór, transport wraz z załadunkiem oraz utylizacją odpadów kuchennych powstających na terenie kompleksów wojskowych będących w administrowaniu przez 31. Bazę Lotnictwa Taktycznego Poznań-Krzesiny”
Interne Kennung: Zadanie nr 10 - „Odbiór, transport wraz z załadunkiem oraz utylizacją odpadów kuchennych powstających na terenie kompleksów wojskowych będących w administrowaniu przez 31. Bazę Lotnictwa Taktycznego Poznań-Krzesiny”
Beschreibung der Optionen: ZAMAWIAJĄCY przewiduje opcję zgodnie z art. 441 ustawy Pzp do wysokości nie przekraczającej 90% wartości zaoferowanej w formularzach cenowych Wykonawcy i wynoszącej odpowiednio: Zadanie nr 10 ……………… zł brutto Rozszerzenie zamówienia w ramach opcji może być realizowane do zakończenia terminu umowy. Wykorzystanie prawa opcji uzależnione jest od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego, których na tym etapie nie jest w stanie określić tj. gdy ilość odpadów będzie wyższa aniżeli wynikało to z pierwotnych ustaleń Zamawiającego. Realizowanie opcjonalnej części będzie wykonywane na podstawie pisemnego oświadczenia woli Zamawiającego, a Wykonawca będzie zobligowany podjąć się jej realizacji w ramach przedmiotowej umowy. Realizowanie opcji będzie odbywało się w oparciu o ceny jednostkowe zaproponowane przez Wykonawcę w umowie. Zamówienie w ramach opcji będzie realizowane na tych samych warunkach co zamówienie podstawowe. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Realizacja opcji może, ale nie musi nastąpić, w zależności od zapotrzebowania Zamawiającego i na skutek jego dyspozycji w tym zakresie. Brak realizacji zamówienia w tym zakresie nie będzie rodzić żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy w stosunku do Zamawiającego. Zamawiający przewiduje zamówienie polegające na powtórzeniu podobnych usług w wysokości do 50 % wartości umowy na podstawie art. 214 ust.1 pkt. 7 ustawy Pzp. Sposób realizacji usług odbywać się będzie na zasadach i warunkach przewidzianych dla niniejszego zamówienia podstawowego w niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia oraz umowie. Zamówienia będą udzielane na podstawie przeprowadzonych z Wykonawcą negocjacji, przy czym założenia wyjściowe do ustalenia ceny będą wynikały wprost ze złożonej oferty, a ich realizacja na warunkach określonych w umowie i załącznikach do niej. Jeżeli Zamawiający zdecyduje się na udzielenie zamówienia polegającego na powtórzenie podobnych usług – nastąpi to w drodze odrębnej umowy. Zamówienie obejmować będzie rodzajowo cały lub częściowy zakres usług.
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie nr 11
Beschreibung: „Odbiór, transport wraz z załadunkiem oraz zagospodarowaniem metodą odzysku odpadów pochodzących z oczyszczalni ścieków zlokalizowanej na terenie kompleksu wojskowego nr 5834 Głuszyna”
Interne Kennung: Zadanie nr 11-Odbiór, transport wraz z załadunkiem oraz zagospodarowaniem metodą odzysku odpadów pochodzących z oczyszczalni ścieków zlokalizowanej na terenie kompleksu wojskowego nr 5834 Głuszyna”
Beschreibung der Optionen: ZAMAWIAJĄCY przewiduje opcję zgodnie z art. 441 ustawy Pzp do wysokości nie przekraczającej 90% wartości zaoferowanej w formularzach cenowych Wykonawcy i wynoszącej odpowiednio: Zadanie nr 11 ……………… zł brutto Rozszerzenie zamówienia w ramach opcji może być realizowane do zakończenia terminu umowy. Wykorzystanie prawa opcji uzależnione jest od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego, których na tym etapie nie jest w stanie określić tj. gdy ilość odpadów będzie wyższa aniżeli wynikało to z pierwotnych ustaleń Zamawiającego. Realizowanie opcjonalnej części będzie wykonywane na podstawie pisemnego oświadczenia woli Zamawiającego, a Wykonawca będzie zobligowany podjąć się jej realizacji w ramach przedmiotowej umowy. Realizowanie opcji będzie odbywało się w oparciu o ceny jednostkowe zaproponowane przez Wykonawcę w umowie. Zamówienie w ramach opcji będzie realizowane na tych samych warunkach co zamówienie podstawowe. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Realizacja opcji może, ale nie musi nastąpić, w zależności od zapotrzebowania Zamawiającego i na skutek jego dyspozycji w tym zakresie. Brak realizacji zamówienia w tym zakresie nie będzie rodzić żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy w stosunku do Zamawiającego. Zamawiający przewiduje zamówienie polegające na powtórzeniu podobnych usług w wysokości do 50 % wartości umowy na podstawie art. 214 ust.1 pkt. 7 ustawy Pzp. Sposób realizacji usług odbywać się będzie na zasadach i warunkach przewidzianych dla niniejszego zamówienia podstawowego w niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia oraz umowie. Zamówienia będą udzielane na podstawie przeprowadzonych z Wykonawcą negocjacji, przy czym założenia wyjściowe do ustalenia ceny będą wynikały wprost ze złożonej oferty, a ich realizacja na warunkach określonych w umowie i załącznikach do niej. Jeżeli Zamawiający zdecyduje się na udzielenie zamówienia polegającego na powtórzenie podobnych usług – nastąpi to w drodze odrębnej umowy. Zamówienie obejmować będzie rodzajowo cały lub częściowy zakres usług.
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie nr 12
Beschreibung: „Odbiór, transport wraz z załadunkiem oraz utylizacją odpadów niebezpiecznych (kod odpadu 15 01 10* - opakowania zawierające pozostałości substancji niebezpiecznych lub nimi zanieczyszczone) z terenu CSWL Drawsko (rejon poligonu w m. Głębokie; woj. zachodniopomorskie)”
Interne Kennung: Zadanie nr 12
Beschreibung der Optionen: ZAMAWIAJĄCY przewiduje opcję zgodnie z art. 441 ustawy Pzp do wysokości nie przekraczającej 90% wartości zaoferowanej w formularzach cenowych Wykonawcy i wynoszącej odpowiednio: Zadanie nr 12 ……………… zł brutto Rozszerzenie zamówienia w ramach opcji może być realizowane do zakończenia terminu umowy. Wykorzystanie prawa opcji uzależnione jest od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego, których na tym etapie nie jest w stanie określić tj. gdy ilość odpadów będzie wyższa aniżeli wynikało to z pierwotnych ustaleń Zamawiającego. Realizowanie opcjonalnej części będzie wykonywane na podstawie pisemnego oświadczenia woli Zamawiającego, a Wykonawca będzie zobligowany podjąć się jej realizacji w ramach przedmiotowej umowy. Realizowanie opcji będzie odbywało się w oparciu o ceny jednostkowe zaproponowane przez Wykonawcę w umowie. Zamówienie w ramach opcji będzie realizowane na tych samych warunkach co zamówienie podstawowe. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Realizacja opcji może, ale nie musi nastąpić, w zależności od zapotrzebowania Zamawiającego i na skutek jego dyspozycji w tym zakresie. Brak realizacji zamówienia w tym zakresie nie będzie rodzić żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy w stosunku do Zamawiającego. Zamawiający przewiduje zamówienie polegające na powtórzeniu podobnych usług w wysokości do 50 % wartości umowy na podstawie art. 214 ust.1 pkt. 7 ustawy Pzp. Sposób realizacji usług odbywać się będzie na zasadach i warunkach przewidzianych dla niniejszego zamówienia podstawowego w niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia oraz umowie. Zamówienia będą udzielane na podstawie przeprowadzonych z Wykonawcą negocjacji, przy czym założenia wyjściowe do ustalenia ceny będą wynikały wprost ze złożonej oferty, a ich realizacja na warunkach określonych w umowie i załącznikach do niej. Jeżeli Zamawiający zdecyduje się na udzielenie zamówienia polegającego na powtórzenie podobnych usług – nastąpi to w drodze odrębnej umowy. Zamówienie obejmować będzie rodzajowo cały lub częściowy zakres usług.
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie nr 13
Beschreibung: „Odbiór, transport wraz z załadunkiem oraz utylizacją odpadów powstałych podczas remontu lotniska terenie kompleksu wojskowego nr 6035 Poznań-Krzesiny.”
Interne Kennung: Zadanie nr 13 - „Odbiór, transport wraz z załadunkiem oraz utylizacją odpadów powstałych podczas remontu lotniska terenie kompleksu wojskowego nr 6035 Poznań-Krzesiny.”
Beschreibung der Optionen: ZAMAWIAJĄCY przewiduje opcję zgodnie z art. 441 ustawy Pzp do wysokości nie przekraczającej 90% wartości zaoferowanej w formularzach cenowych Wykonawcy i wynoszącej odpowiednio: Zadanie nr 13 ……………… zł brutto Rozszerzenie zamówienia w ramach opcji może być realizowane do zakończenia terminu umowy. Wykorzystanie prawa opcji uzależnione jest od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego, których na tym etapie nie jest w stanie określić tj. gdy ilość odpadów będzie wyższa aniżeli wynikało to z pierwotnych ustaleń Zamawiającego. Realizowanie opcjonalnej części będzie wykonywane na podstawie pisemnego oświadczenia woli Zamawiającego, a Wykonawca będzie zobligowany podjąć się jej realizacji w ramach przedmiotowej umowy. Realizowanie opcji będzie odbywało się w oparciu o ceny jednostkowe zaproponowane przez Wykonawcę w umowie. Zamówienie w ramach opcji będzie realizowane na tych samych warunkach co zamówienie podstawowe. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Realizacja opcji może, ale nie musi nastąpić, w zależności od zapotrzebowania Zamawiającego i na skutek jego dyspozycji w tym zakresie. Brak realizacji zamówienia w tym zakresie nie będzie rodzić żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy w stosunku do Zamawiającego. Zamawiający przewiduje zamówienie polegające na powtórzeniu podobnych usług w wysokości do 50 % wartości umowy na podstawie art. 214 ust.1 pkt. 7 ustawy Pzp. Sposób realizacji usług odbywać się będzie na zasadach i warunkach przewidzianych dla niniejszego zamówienia podstawowego w niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia oraz umowie. Zamówienia będą udzielane na podstawie przeprowadzonych z Wykonawcą negocjacji, przy czym założenia wyjściowe do ustalenia ceny będą wynikały wprost ze złożonej oferty, a ich realizacja na warunkach określonych w umowie i załącznikach do niej. Jeżeli Zamawiający zdecyduje się na udzielenie zamówienia polegającego na powtórzenie podobnych usług – nastąpi to w drodze odrębnej umowy. Zamówienie obejmować będzie rodzajowo cały lub częściowy zakres usług.
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie nr 14
Beschreibung: „Odbiór, transport wraz z załadunkiem oraz utylizacją odpadów niebezpiecznych zawierających hydrazynę powstających na terenie kompleksu wojskowego nr 6035 Poznań-Krzesiny”
Interne Kennung: Zadanie nr 14 - „Odbiór, transport wraz z załadunkiem oraz utylizacją odpadów niebezpiecznych zawierających hydrazynę powstających na terenie kompleksu wojskowego nr 6035 Poznań-Krzesiny”
Beschreibung der Optionen: ZAMAWIAJĄCY przewiduje opcję zgodnie z art. 441 ustawy Pzp do wysokości nie przekraczającej 90% wartości zaoferowanej w formularzach cenowych Wykonawcy i wynoszącej odpowiednio: Zadanie nr 14 ……………… zł brutto Rozszerzenie zamówienia w ramach opcji może być realizowane do zakończenia terminu umowy. Wykorzystanie prawa opcji uzależnione jest od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego, których na tym etapie nie jest w stanie określić tj. gdy ilość odpadów będzie wyższa aniżeli wynikało to z pierwotnych ustaleń Zamawiającego. Realizowanie opcjonalnej części będzie wykonywane na podstawie pisemnego oświadczenia woli Zamawiającego, a Wykonawca będzie zobligowany podjąć się jej realizacji w ramach przedmiotowej umowy. Realizowanie opcji będzie odbywało się w oparciu o ceny jednostkowe zaproponowane przez Wykonawcę w umowie. Zamówienie w ramach opcji będzie realizowane na tych samych warunkach co zamówienie podstawowe. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Realizacja opcji może, ale nie musi nastąpić, w zależności od zapotrzebowania Zamawiającego i na skutek jego dyspozycji w tym zakresie. Brak realizacji zamówienia w tym zakresie nie będzie rodzić żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy w stosunku do Zamawiającego. Zamawiający przewiduje zamówienie polegające na powtórzeniu podobnych usług w wysokości do 50 % wartości umowy na podstawie art. 214 ust.1 pkt. 7 ustawy Pzp. Sposób realizacji usług odbywać się będzie na zasadach i warunkach przewidzianych dla niniejszego zamówienia podstawowego w niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia oraz umowie. Zamówienia będą udzielane na podstawie przeprowadzonych z Wykonawcą negocjacji, przy czym założenia wyjściowe do ustalenia ceny będą wynikały wprost ze złożonej oferty, a ich realizacja na warunkach określonych w umowie i załącznikach do niej. Jeżeli Zamawiający zdecyduje się na udzielenie zamówienia polegającego na powtórzenie podobnych usług – nastąpi to w drodze odrębnej umowy. Zamówienie obejmować będzie rodzajowo cały lub częściowy zakres usług.
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie nr 15
Beschreibung: „Odbiór, transport wraz z załadunkiem oraz utylizacją odpadów wielkogabarytowych powstających na terenie kompleksów wojskowych 6035 Poznań-Krzesiny, 5706 Kiekrz”.
Interne Kennung: Zadanie nr 15 - „Odbiór, transport wraz z załadunkiem oraz utylizacją odpadów wielkogabarytowych powstających na terenie kompleksów wojskowych 6035 Poznań-Krzesiny, 5706 Kiekrz”.
Beschreibung der Optionen: ZAMAWIAJĄCY przewiduje opcję zgodnie z art. 441 ustawy Pzp do wysokości nie przekraczającej 90% wartości zaoferowanej w formularzach cenowych Wykonawcy i wynoszącej odpowiednio: Zadanie nr 15 ……………… zł brutto Rozszerzenie zamówienia w ramach opcji może być realizowane do zakończenia terminu umowy. Wykorzystanie prawa opcji uzależnione jest od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego, których na tym etapie nie jest w stanie określić tj. gdy ilość odpadów będzie wyższa aniżeli wynikało to z pierwotnych ustaleń Zamawiającego. Realizowanie opcjonalnej części będzie wykonywane na podstawie pisemnego oświadczenia woli Zamawiającego, a Wykonawca będzie zobligowany podjąć się jej realizacji w ramach przedmiotowej umowy. Realizowanie opcji będzie odbywało się w oparciu o ceny jednostkowe zaproponowane przez Wykonawcę w umowie. Zamówienie w ramach opcji będzie realizowane na tych samych warunkach co zamówienie podstawowe. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Realizacja opcji może, ale nie musi nastąpić, w zależności od zapotrzebowania Zamawiającego i na skutek jego dyspozycji w tym zakresie. Brak realizacji zamówienia w tym zakresie nie będzie rodzić żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy w stosunku do Zamawiającego. Zamawiający przewiduje zamówienie polegające na powtórzeniu podobnych usług w wysokości do 50 % wartości umowy na podstawie art. 214 ust.1 pkt. 7 ustawy Pzp. Sposób realizacji usług odbywać się będzie na zasadach i warunkach przewidzianych dla niniejszego zamówienia podstawowego w niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia oraz umowie. Zamówienia będą udzielane na podstawie przeprowadzonych z Wykonawcą negocjacji, przy czym założenia wyjściowe do ustalenia ceny będą wynikały wprost ze złożonej oferty, a ich realizacja na warunkach określonych w umowie i załącznikach do niej. Jeżeli Zamawiający zdecyduje się na udzielenie zamówienia polegającego na powtórzenie podobnych usług – nastąpi to w drodze odrębnej umowy. Zamówienie obejmować będzie rodzajowo cały lub częściowy zakres usług.
Los: LOT-0016
Titel: Zadanie nr 16
Beschreibung: „Odbiór, transport wraz z załadunkiem oraz utylizacją odpadów wielkogabarytowych powstających na terenie kompleksów wojskowych 2972, 2973 w Lesznie”
Interne Kennung: Zadanie nr 16 - „Odbiór, transport wraz z załadunkiem oraz utylizacją odpadów wielkogabarytowych powstających na terenie kompleksów wojskowych 2972, 2973 w Lesznie”
Beschreibung der Optionen: ZAMAWIAJĄCY przewiduje opcję zgodnie z art. 441 ustawy Pzp do wysokości nie przekraczającej 90% wartości zaoferowanej w formularzach cenowych Wykonawcy i wynoszącej odpowiednio: Zadanie nr 16 ……………… zł brutto Rozszerzenie zamówienia w ramach opcji może być realizowane do zakończenia terminu umowy. Wykorzystanie prawa opcji uzależnione jest od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego, których na tym etapie nie jest w stanie określić tj. gdy ilość odpadów będzie wyższa aniżeli wynikało to z pierwotnych ustaleń Zamawiającego. Realizowanie opcjonalnej części będzie wykonywane na podstawie pisemnego oświadczenia woli Zamawiającego, a Wykonawca będzie zobligowany podjąć się jej realizacji w ramach przedmiotowej umowy. Realizowanie opcji będzie odbywało się w oparciu o ceny jednostkowe zaproponowane przez Wykonawcę w umowie. Zamówienie w ramach opcji będzie realizowane na tych samych warunkach co zamówienie podstawowe. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Realizacja opcji może, ale nie musi nastąpić, w zależności od zapotrzebowania Zamawiającego i na skutek jego dyspozycji w tym zakresie. Brak realizacji zamówienia w tym zakresie nie będzie rodzić żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy w stosunku do Zamawiającego. Zamawiający przewiduje zamówienie polegające na powtórzeniu podobnych usług w wysokości do 50 % wartości umowy na podstawie art. 214 ust.1 pkt. 7 ustawy Pzp. Sposób realizacji usług odbywać się będzie na zasadach i warunkach przewidzianych dla niniejszego zamówienia podstawowego w niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia oraz umowie. Zamówienia będą udzielane na podstawie przeprowadzonych z Wykonawcą negocjacji, przy czym założenia wyjściowe do ustalenia ceny będą wynikały wprost ze złożonej oferty, a ich realizacja na warunkach określonych w umowie i załącznikach do niej. Jeżeli Zamawiający zdecyduje się na udzielenie zamówienia polegającego na powtórzenie podobnych usług – nastąpi to w drodze odrębnej umowy. Zamówienie obejmować będzie rodzajowo cały lub częściowy zakres usług.
Los: LOT-0017
Titel: Zadanie nr 17
Beschreibung: „Odbiór, transport wraz z załadunkiem oraz utylizacją odpadów wielkogabarytowych powstających na terenie kompleksów wojskowych 2981, 2982 w Śremie”.
Interne Kennung: Zadanie nr 17 - „Odbiór, transport wraz z załadunkiem oraz utylizacją odpadów wielkogabarytowych powstających na terenie kompleksów wojskowych 2981, 2982 w Śremie”.
Beschreibung der Optionen: ZAMAWIAJĄCY przewiduje opcję zgodnie z art. 441 ustawy Pzp do wysokości nie przekraczającej 90% wartości zaoferowanej w formularzach cenowych Wykonawcy i wynoszącej odpowiednio: Zadanie nr 17 ……………… zł brutto Rozszerzenie zamówienia w ramach opcji może być realizowane do zakończenia terminu umowy. Wykorzystanie prawa opcji uzależnione jest od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego, których na tym etapie nie jest w stanie określić tj. gdy ilość odpadów będzie wyższa aniżeli wynikało to z pierwotnych ustaleń Zamawiającego. Realizowanie opcjonalnej części będzie wykonywane na podstawie pisemnego oświadczenia woli Zamawiającego, a Wykonawca będzie zobligowany podjąć się jej realizacji w ramach przedmiotowej umowy. Realizowanie opcji będzie odbywało się w oparciu o ceny jednostkowe zaproponowane przez Wykonawcę w umowie. Zamówienie w ramach opcji będzie realizowane na tych samych warunkach co zamówienie podstawowe. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Realizacja opcji może, ale nie musi nastąpić, w zależności od zapotrzebowania Zamawiającego i na skutek jego dyspozycji w tym zakresie. Brak realizacji zamówienia w tym zakresie nie będzie rodzić żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy w stosunku do Zamawiającego. Zamawiający przewiduje zamówienie polegające na powtórzeniu podobnych usług w wysokości do 50 % wartości umowy na podstawie art. 214 ust.1 pkt. 7 ustawy Pzp. Sposób realizacji usług odbywać się będzie na zasadach i warunkach przewidzianych dla niniejszego zamówienia podstawowego w niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia oraz umowie. Zamówienia będą udzielane na podstawie przeprowadzonych z Wykonawcą negocjacji, przy czym założenia wyjściowe do ustalenia ceny będą wynikały wprost ze złożonej oferty, a ich realizacja na warunkach określonych w umowie i załącznikach do niej. Jeżeli Zamawiający zdecyduje się na udzielenie zamówienia polegającego na powtórzenie podobnych usług – nastąpi to w drodze odrębnej umowy. Zamówienie obejmować będzie rodzajowo cały lub częściowy zakres usług.