2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka řešení pro intenzivní výpočty II
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka řešení pro intenzivní výpočty dle Technické specifikace předmětu plnění, která tvoří Přílohu č. 1 zadávací dokumentace. Součástí nabídky musí být podrobná a přesná specifikace nabízeného předmětu veřejné zakázky. Tato specifikace musí obsahovat technické parametry hardware a software, a to minimálně v rozsahu parametrů požadovaných pro hardware a software v Příloze č. 1 zadávací dokumentace. Skutečné parametry nabízeného zboží musí být svou kvalitou stejné nebo vyšší než předepsané parametry. Podrobná specifikace může být předložena rovněž v anglickém jazyce. Bližší podrobnosti vztahující se k předmětu veřejné zakázky jsou uvedeny v zadávací dokumentaci, Příloze č. 1, formuláři Nabídka a obchodních podmínkách.
Interne Kennung: 51/90162/VZ/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48822000 Computerserver
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30211100 Supercomputer
5. Los
Los: LOT-0001