See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi leśne - pozyskanie drewna na pożarzysku w L. Poręby.
Beschreibung: Pozyskanie drewna - usuwanie skutków pożaru w L. Poręby.
Vorherige Bekanntmachung: 566005-2026
Interne Kennung: ZG.271.1.2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pozyskanie drewna na pożarzysku w L. Poręby w roku 2026.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r. poz. 530 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace pozyskania i zrywki drewna - usuwanie skutków pożarzyska w L. Poręby - Pakiet nr 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Brak opcji.