2. Verfahren
Verfahren
Titel: Carpool app Zuid-Nederland
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding is om met één (1) opdrachtnemer een dienstverleningsovereenkomst af te sluiten voor de realisatie van een open carpoolnetwerk voor reizigers van en/of naar de regio's in Noord-Brabant en Limburg, ondersteund door een carpoolapplicatie en een gerichte aanpak voor activatie bij werkgevers, zorginstellingen en onderwijsinstellingen. SmartwayZ.NL voert de aanbesteding uit voor vijf uitvoeringsorganisaties: de 3 uitvoeringsorganisaties in Limburg (Trendsportal, Midden-Limburg Bereikbaar en Zuid Limburg Bereikbaar) en 2 uitvoeringsorganisatie in Noord-Brabant (Brainport Bereikbaar en Brabant Bereikbaar) met als doel een uniforme werkwijze en schaalvoordeel in het opzetten van een gedegen carpoolnetwerk. Provincie Noord-Brabant is penvoerder voor SmartwayZ.NL
Interne Kennung: C2374077
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72261000 Software-Unterstützung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72262000 Software-Entwicklung, 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie hiervoor paragraaf 1.2.2 (Reikwijdte en omvang) in het beschrijvend document.
593357-2026 - Competition
Netherlands – Software support services – Carpool app Zuid-Nederland
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Carpool app Zuid-Nederland
Internal identifier: C2374077
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72261000 Software support services
Additional classification (cpv): 72262000 Software development services, 79340000 Advertising and marketing services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Carpool app Zuid-Nederland
Identificador interno: C2374077
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 72261000 Servicios de apoyo al software
Clasificación adicional (cpv): 72262000 Servicios de desarrollo de software, 79340000 Servicios de publicidad y de marketing
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones: