2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van klinische voeding.
Beschreibung: Deze opdracht bevat een raamovereenkomst voor het leveren van klinische voeding. De opdracht zal onderverdeeld worden in verschillende percelen. Leveringsplaatsen: 1. Campus Merestraat: Merestraat 80, 9300 Aalst 2. Campus Moorselbaan: Moorselbaan 164, 9300 Aalst 3. Campus Wetteren: Wegvoeringstraat 73, 9230 Wetteren 4. Campus Asse: Bloklaan 5, 1730 Asse 5. Campus Geraardsbergen: Gasthuisstraat 4, 9500 Geraardsbergen
Interne Kennung: PPP0VJ-940/6532/2026/WL/APO/021
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33692210 Nahrungsmittellösungen für parenterale Ernährung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Levering van drinkvoeding
Beschreibung: Dit perceel omvat de levering van drinkvoeding en wordt opgedeeld in verschillende posten die verder beschreven worden.
Interne Kennung: 2026/WL/APO/021_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33692200 Produkte für die parenterale Ernährung, 33692300 Enterale Nahrungsmittel
Los: LOT-0002
Titel: Levering van lepelbare bijvoeding
Beschreibung: Dit perceel omvat de levering van lepelbare bijvoeding en wordt opgedeeld in verschillende posten die verder beschreven worden.
Interne Kennung: 2026/WL/APO/021_2
Los: LOT-0003
Titel: Levering van ziektespecifieke bijvoeding
Beschreibung: Dit perceel omvat de levering van ziektespecifieke bijvoeding en wordt opgedeeld in verschillende posten die verder beschreven worden.
Interne Kennung: 2026/WL/APO/021_3
Los: LOT-0004
Titel: Levering van sondevoeding
Beschreibung: Dit perceel omvat de levering van sondevoeding en wordt opgedeeld in verschillende posten die verder beschreven worden.
Interne Kennung: 2026/WL/APO/021_4
Los: LOT-0005
Titel: Levering van sondevoeding voor intensieve zorgen
Beschreibung: Dit perceel omvat de levering van sondevoeding voor intensieve zorgen en wordt opgedeeld in verschillende posten die verder beschreven worden.
Interne Kennung: 2026/WL/APO/021_5
Los: LOT-0006
Titel: Levering van gemixte maaltijden
Beschreibung: Dit perceel omvat de levering van gemixt maaltijden en wordt opgedeeld in verschillende posten die verder beschreven worden.
Interne Kennung: 2026/WL/APO/021_6
Los: LOT-0007
Titel: Levering van toevoegingen
Beschreibung: Dit perceel omvat de levering van toevoegingen aan maaltijden en wordt opgedeeld in verschillende posten die verder beschreven worden.
Interne Kennung: 2026/WL/APO/021_7
Los: LOT-0008
Titel: Levering van dieetvoeding bij dysfagie
Beschreibung: Dit perceel omvat de levering van dieetvoeding bij dysfagie en wordt opgedeeld in verschillende posten die verder beschreven worden.
Interne Kennung: 2026/WL/APO/021_8
Los: LOT-0009
Titel: Levering van bijvoeding
Beschreibung: Dit perceel omvat de levering van bijvoeding en wordt opgedeeld in verschillende posten die verder beschreven worden.
Interne Kennung: 2026/WL/APO/021_9