2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inspectie, onderzoek en cyclisch onderhoud bomen gemeente Drimmelen
Beschreibung: De opdracht betreft 3 percelen: perceel 1: inspectie bomen perceel 2: onderzoek bomen perceel 3: cyclisch onderhoud bomen Voor de hoeveelheid wordt verwezen naar de bestekken van de 3 percelen.
Interne Kennung: K011276
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71631000 Technische Kontrolle, 77211300 Rodung, 77341000 Baumschnitt
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Inspectie bomen
Beschreibung: De uit te voeren werken zijn gelegen binnen de gemeentegrenzen van gemeente Drimmelen. Het werk bestaat in hoofdzaak uit: a. Uitvoeren cyclische boomveiligheidscontrole en onderhoudsinventarisatie van bomen; b. Uitvoeren jaarlijkse inspectie van bomen; c. Uitvoeren van bijkomende werkzaamheden. De uit te voeren werken zijn gelegen binnen de gemeentegrenzen van gemeente Drimmelen. Het werk bestaat in hoofdzaak uit: a. Uitvoeren cyclische boomveiligheidscontrole en onderhoudsinventarisatie van bomen; b. Uitvoeren jaarlijkse inspectie van bomen; c. Uitvoeren van bijkomende werkzaamheden.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 71631000 Technische Kontrolle
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Voor alle 3 percelen geldt: De overeenkomst kan twee (2) keer worden verlengd voor de duur van één (1) jaar.
Los: LOT-0002
Titel: Onderzoek bomen
Beschreibung: De uit te voeren werken zijn gelegen binnen de gemeentegrenzen van gemeente Drimmelen. Het werk bestaat in hoofdzaak uit: a. Uitvoeren boomveiligheidsonderzoek (BVO); b. Uitvoeren Bomen Effect Analyse (BEA); c. Uitvoeren van bijkomende werkzaamheden. De uit te voeren werken zijn gelegen binnen de gemeentegrenzen van gemeente Drimmelen. Het werk bestaat in hoofdzaak uit: a. Uitvoeren boomveiligheidsonderzoek (BVO); b. Uitvoeren Bomen Effect Analyse (BEA); c. Uitvoeren van bijkomende werkzaamheden.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Cyclisch onderhoud bomen
Beschreibung: De uit te voeren werken zijn gelegen binnen de gemeentegrenzen van gemeente Drimmelen. Het werk bestaat in hoofdzaak uit: a. Snoeiwerkzaamheden aan bomen; b. Verwijderen bomen; c. Verwijderen stobben; d. Digitaal registreren van uitgevoerde werkzaamheden; e. Uitvoeren van bijkomende werkzaamheden. De uit te voeren werken zijn gelegen binnen de gemeentegrenzen van gemeente Drimmelen. Het werk bestaat in hoofdzaak uit: a. Snoeiwerkzaamheden aan bomen; b. Verwijderen bomen; c. Verwijderen stobben; d. Digitaal registreren van uitgevoerde werkzaamheden; e. Uitvoeren van bijkomende werkzaamheden.
Interne Kennung: 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211300 Rodung, 77341000 Baumschnitt