See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Odbiór i transport odpadów wielkogabarytowych, zużytych urządzeń elektrycznych i elektronicznych oraz zużytych opon z terenu Miasta i Gminy Torzym.”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest jednorazowy (jeden raz w roku) odbiór i transport odpadów wielkogabarytowych o kodzie odpadu 20 03 07, zużytych urządzeń elektrycznych i elektronicznych o kodzie odpadu 20 01 35 oraz zużytych opon o kodzie odpadu 16 01 03, przy czym zamówienie podzielone jest na dwie następujące części: a) Część I – Odbiór i transport odpadów wielkogabarytowych, zużytych urządzeń elektrycznych i elektronicznych. b) Część II – Odbiór i transport zużytych opon.
Vorherige Bekanntmachung: 504881-2025
Interne Kennung: RI.271.11.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: dokumenty zamówienia
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I – Odbiór i transport odpadów wielkogabarytowych, zużytych urządzeń elektrycznych i elektronicznych.
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest jednorazowy (jeden raz w roku) odbiór i transport odpadów wielkogabarytowych o kodzie 20 03 07, oraz zużytych urządzeń elektrycznych i elektronicznych (kod odpadu 20 01 35) 2) Odbiór i transport odpadów pochodzących z tzw. wystawek – odpadów wielkogabarytowych, zużytych urządzeń elektrycznych i elektronicznych. 3) Szacunkowa ilość odpadu, która zostanie przekazana Wykonawcy w okresie obowiązywania umowy wyniesie: - 350 Mg odpadów wielkogabarytowych o kodzie 20 03 07, - 3 Mg zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego o kodzie 20 01 35.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy
Los: LOT-0002
Titel: Część II – Odbiór i transport zużytych opon.
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest jednorazowy (jeden raz w roku) odbiór i transport zużytych opon o kodzie odpadu 20 01 35. 2) Odbiór i transport zużytych opon pochodzących z tzw. wystawek – zużyte opony. 3) Szacunkowa ilość odpadu, która zostanie przekazana Wykonawcy w okresie obowiązywania umowy wyniesie: - 30 Mg zużytych opon o kodzie 16 01 03.