593410-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen – Doplnění klimatizačních jednotek a výměna chodbové klimatizace
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDoplnění klimatizačních jednotek a výměna chodbové klimatizace
BeschreibungPředmětem této veřejné zakázky je dodávka a montáž klimatizačního zařízení, včetně výměny stávajícího zařízení v prostorách nemocnice. Součástí plnění jsou i související práce zahrnující mmj. elektroinstalaci, související stavební práce, dodávky montážního materiálu, zprovoznění všech systémů a zaškolení obsluhy, apod. Bližší specifikace předmětu plnění je uvedena v příloze č. 1 zadávací dokumentace – Technická specifikace jednotek klimatizace, jejíž součástí je i položkový rozpočet k nacenění.
Interne KennungDoplnění klimatizačních jednotek a výměna chodbové klimatizace
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42512300 Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen
5. Los
LosLOT-0001