See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Lumetõrje teostamine Antsla valla teedel 2026-2029
Beschreibung: Hanke eesmärgiks on leida lumetõrje teenuse teostajad Antsla valla teedele perioodil 2026-2029.a. Antsla valla territoorium on jagatud 14 piirkonnaks. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 314664-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Piirkond nr 1 "Antsla linn"
Beschreibung: Lumetõrje teostamine Antsla linnas perioodil 2026-2029 / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 314664-0001
Los: LOT-0002
Titel: Piirkond nr 2 "Piisi, Luhametsa ja Savilöövi külad"
Beschreibung: Lumetõrjetööde teostamine piirkonnas nr 2 perioodil 2026-2029 / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 314664-0002
Los: LOT-0003
Titel: Piirkond nr 3 "Tsooru, Viirapalu, Kikkaoja, Roosiku ja Litsmetsa külad"
Beschreibung: Lumetõrje teenus osutamine piirkonnas nr 3 perioodil 2026-2029 / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 314664-0003
Los: LOT-0004
Titel: Piirkond nr 4 "Haabsaare, Kaika, Jõepera, Ähijärve ja Mähkli Külad
Beschreibung: Lumetõrje teenuse teostamine piirkonnas nr 4 perioodil 2026-2029 / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 314664-0004
Los: LOT-0005
Titel: Piirkond nr 5 "Säre ja Rimmi külad"
Beschreibung: Lumetõrje teenuse teostamine piirkonnas nr 5 perioodil 2026-2029 / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 314664-0005
Los: LOT-0006
Titel: Piirkond nr 6 "Oe, Kollino ja Soome külad"
Beschreibung: Lumetõrje teostamine piirkonnas nr 6 perioodil 2026-2029 / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 314664-0006
Los: LOT-0007
Titel: Piirkond nr 7 "Vana-Antsla alevik, Taberlaane, Antsu ja Kraavi külad"
Beschreibung: Lumetõrje teostamine piirkonnas nr 7 perioodil 2026-2029 / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 314664-0007
Los: LOT-0008
Titel: Piirkond nr 8 "Kobela alevik, Madise ja Anne külad"
Beschreibung: Lumetõrje teostamine piirkonnas nr 8 perioodil 2026-2029 / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 314664-0008
Los: LOT-0009
Titel: Piirkond nr 9 "Kirikuküla, Urvaste, Koigu, Ruhingu külad"
Beschreibung: Lumetõrje teenuse teostamine piirkonnas nr 9 perioodil 2026-2029 / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 314664-0009
Los: LOT-0010
Titel: Piirkond nr 10 "Vaabina, Lümatu, Ruhingu külad"
Beschreibung: Lumetõrje teostamine piirkonnas nr 10 perioodil 2026-2029 / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 314664-0010
Los: LOT-0011
Titel: Piirkond nr 11 "Uue-Antsla, Uhtjärve, Kõlbi, Pihleni külad"
Beschreibung: Lumetõrje teostamine piirkonnas nr 11 perioodil 2026-2029 / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 314664-0011
Los: LOT-0012
Titel: Piirkond nr 12 "Kuldre, Kõlbi, Toku, Kassi, Pihleni külad"
Beschreibung: Lumetõrje teostamine piirkonnas nr 12 perioodil 2026-2029 / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 314664-0012
Los: LOT-0013
Titel: Piirkond nr 13 "Visela, Kassi, Koigu külad"
Beschreibung: Lumetõrje teostamine piirkonnas nr 13 perioodil 2026-2029 / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 314664-0013
Los: LOT-0014
Titel: Piirkond nr 14 "Kergliiklusteed"
Beschreibung: Lumetõrje teostamine kergliiklusteedel perioodil 2026-2029 / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 314664-0014