2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa zbierania, transportu i przekazania do przetworzenia odpadów pochodzących z jednostek i instytucji wojskowych zlokalizowanych w obszarze właściwości miejscowej Oddziału Regionalnego Agencji Mienia Wojskowego w Krakowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa zbierania, transportu i przekazania do przetworzeń odpadów pochodzących z jednostek i instytucji wojskowych zlokalizowanych w obszarze właściwości miejscowej AMW Oddziału Regionalnego w Krakowie w zakresie zamówienia podstawowego i opcji. Przedmiotem zamówienia podstawowego i opcji jest usługa odbioru, transportu i przekazania do przetworzenia odpadów pochodzących z jednostek i instytucji wojskowych zlokalizowanych w obszarze właściwości miejscowej Oddziału Regionalnego w Krakowie z województwa małopolskiego i śląskiego - o kodach odpadów:15 01 03, 15 01 10*, 15 02 03, 16 01 07*. Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) w tym warunki zamówienia i realizacji zawarte są w załączniku nr 1 do SWZ pn. Projektowane Postanowienia Umowy (zwane PPU) wraz z załącznikami w tym w Załączniku nr 1 do umowy, które są dostępne na stronie internetowej prowadzonego postępowania.
Interne Kennung: BP-DZP.2610.118.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa zbierania, transportu i przekazania do przetworzenia odpadów o kodach: 15 01 03, 15 01 10*, 15 02 03, 16 01 07*, pochodzących z jednostek i instytucji wojskowych zlokalizowanych w obszarze właściwości miejscowej Oddziału Regionalnego w Krakowie (z województwa małopolskiego i śląskiego), w zakresie zamówienia podstawowego i opcji. Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) w tym warunki zamówienia i realizacji zawarte są w załączniku nr 1 do SWZ pn. Projektowane Postanowienia Umowy (zwane PPU) wraz z załącznikami do PPU w tym w Załączniku nr 1 do umowy pn. Opis Przedmiotu Zamówienia, które dostępne na stronie internetowej prowadzonego postępowania.
Interne Kennung: Część 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Przedmiotem OPCJI (zamówienia opcjonalnego) jest usługa odbioru, transportu i przekazania do przetworzenia odpadów pochodzących z jednostek i instytucji wojskowych zlokalizowanych w obszarze właściwości miejscowej Oddziału Regionalnego w Krakowie z województwa małopolskiego i śląskiego: o kodach odpadów: 15 01 03, 15 01 10*, 15 02 03, 16 01 07*, Opis opcji dostępny w specyfikacji warunków zamówienia dostępnej na stronie internetowej prowadzonego postępowania