2. Verfahren
Verfahren
Titel: Drono su jutikliais, kameromis ir programine įranga komplektas (TAK)
Beschreibung: Perkančioji organizacija vyko "Drono su jutikliais, kameromis ir programine įranga komplektas" pirkimą tarptautinio atviro konkurso būdu. Detalūs reikalavimai pirkimo objektui nurodyti pirkimo sąlygų 2 priede "Techninės specifkacija".
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34711200 Unbemannte Luftfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 0