593434-2026 - Wettbewerb
Slowenien – Feuerwehrfahrzeuge – Nakup gasilskega vozila GVC-1
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nakup gasilskega vozila GVC-1
Beschreibung: Predmet javnega naročila je nakup gasilskega vozila GVC-1, skladno s to razpisno dokumentacijo, vozilo pa mora ustrezati Tipizaciji gasilskih vozil Gasilske zveze Slovenije, ki je veljavna na dan objave tega razpisa. Izbrani izvajalec bo za naročnika v okviru pogodbe dobavil podvozje, na njem izdelal nadgradnjo gasilskega vozila z oznako GVC-1 po tipizaciji gasilskih vozil in v nadgradnjo vgradil opremo, ki mu jo bo dostavilo PGD oziroma bo slednjo, skladno s tehničnimi zahtevami tega razpisa, dobavil ponudnik.
Interne Kennung: 1/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 539818