See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA MATERIAŁÓW SZEWNYCH, STAPLERÓW ORAZ ŁADUNKÓW UŻYWANYCH DO ZABIEGÓW CHIRURGICZNYCH, ZESTAWÓW DO LECZENIA ZABURZEŃ STATYKI DNA MIEDNICY i RÓŻNYCH WYROBÓW MEDYCZNYCH
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów szewnych, staplerow oraz ładunkow używanych do zabiegów chirurgicznych, zestawów do leczenia zaburzeń statyki dna miednicy i różnych wyrobów medycznych (CPV: 33.10.00.00-1, 33.14.11.11-1, 33.14.11.21-4, 33.14.11.27-6, 33.15.82.10-7) na potrzeby Copernicus Podmiot Leczniczy Sp. z o.o. w Gdańsku, których szczegółowy opis, asortyment i szacunkowe ilości zawiera Formularz asortymentowo-cenowy - załącznik nr 1 do SWZ (części 1-50). Wykonawca wypełniając pozycje w kolumnie „Podać tak/nie” potwierdza spełnianie wymagań określonych przez Zamawiającego – jeżeli dotyczy. Oferowane przedmioty zamówienia muszą być kompletne, o wysokim standardzie zarówno pod względem jakości jak i funkcjonalności, a także wolne od wad materiałowych, konstrukcyjnych i prawnych. Oferowany przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Przedmiot zamówienia musi być zgodny z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. 2022 poz. 974 z dnia 2022.05.09). We wszystkich zapisach SWZ oraz jej załącznikach, w których Zmawiający odwołuje się do norm, aprobat, specyfikacji technicznych lub systemów odniesienia bądź wskazane są znaki towarowe, parametry lub źródła pochodzenia (nazwy producentów lub urządzeń), zgodnie z art. 99 ust. 5 oraz art. 101 ust. 4 ustawy Pzp Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o zamówienie wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp. Zamawiający nie stawia wymagań, o których mowa w art. 96 ustawy Pzp. W celu złożenia oferty Zamawiający nie przewiduje przeprowadzenie przez Wykonawcę wizji lokalnej lub sprawdzenia przez niego dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia dostępnych na miejscu u Zamawiającego. W celu potwierdzenia że oferowane dostawy odpowiadają wymaganiom określonym przez Zamawiającego, Zamawiający wymaga złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych: kart technicznych producenta wyrobu lub kart katalogowych producenta wyrobu dla oferowanej części i pozycji. Każdą ze stron kart należy opisać którego zakresu i pozycji dotyczy, próbek zaoferowanego asortymentu (opisane w sposób umożliwiający identyfikację): - dotyczy: części nr 1 poz. 1 - 2 saszetki, części nr 2 poz. 14 - 2 saszetki, poz. 20 – 2 saszetki, części nr 3 poz. 1 – 2 saszetki, części nr 4 poz. 9 – 2 saszetki, poz. 11 – 2 saszetki, części nr 7 poz. 10 - 2 saszetki, poz. 13 – 2 saszetki, część nr 10 poz. 30 – 2 saszetki, poz. 31 – 2 saszetki, poz. 34 – 2 saszetki, - część nr 11 poz. 1 - 2 saszetki, część nr 12 poz. 2 – 2 saszetki, poz. 3 – 2 saszetki, poz. 4 – 2 saszetki, część nr 19 poz. 2 – 3 saszetki. Przekazane próbki muszą być zgodne z opisem zawartym w załączniku nr 1 – Formularzu asortymentowo-cenowym. Przekazanie próbek, zgodnie z zapisami § XII SWZ. Zamawiający w odniesieniu do wymogu złożenia próbek odstępuje od wymogu użycia środków komunikacji elektronicznej. W przypadku zaoferowania rozwiązań równoważnych – innych niż określone w SWZ do oferty należy załączyć dokumenty potwierdzające, że zastosowane rozwiązania równoważne spełniają wymogi Zamawiającego (np. opisy, karty katalogowe, karty techniczne). Zamawiający, przed wyborem najkorzystniejszej oferty, wezwie Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym, nie krótszym niż 10 dni terminie, aktualnych na dzień złożenia podmiotowych środków dowodowych określonych w § X SWZ.Zamawiający nie wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy. Sposób realizacji przedmiotu zamówienia określają projekty umów zawarte w załączniku nr 5 do SWZ. Administratorem Państwa danych osobowych jest Copernicus Podmiot Leczniczy Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Nowe Ogrody 1-6, 80-803 Gdańsk.
Interne Kennung: D10.251.63.G.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141100 Verbandsmaterial; Klemm-, Sutur- und Ligaturausstattung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: dostawa materiałów szewnych, staplerów oraz ładunków używanych do zabiegów chirurgicznych, zestawów do leczenia zaburzeń statyki dna miednicy i różnych wyrobów medycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów szewnych, staplerów oraz ładunków używanych do zabiegów chirurgicznych, zestawów do leczenia zaburzeń statyki dna miednicy i różnych wyrobów medycznych (CPV: 33.10.00.00-1, 33.14.11.11-1, 33.14.11.21-4, 33.14.11.27-6, 33.15.82.10-7) na potrzeby Copernicus Podmiot Leczniczy Sp. z o.o. w Gdańsku, których szczegółowy opis, asortyment i szacunkowe ilości zawiera Formularz asortymentowo-cenowy - załącznik nr 1 do SWZ. Oferowane przedmioty zamówienia muszą być kompletne, o wysokim standardzie zarówno pod względem jakości jak i funkcjonalności, a także wolne od wad materiałowych, konstrukcyjnych i prawnych. Oferowany przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Przedmiot zamówienia musi być zgodny z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. 2022 poz. 974 z dnia 2022.05.09). We wszystkich zapisach SWZ oraz jej załącznikach, w których Zmawiający odwołuje się do norm, aprobat, specyfikacji technicznych lub systemów odniesienia bądź wskazane są znaki towarowe, parametry lub źródła pochodzenia (nazwy producentów lub urządzeń), zgodnie z art. 99 ust. 5 oraz art. 101 ust. 4 ustawy Pzp Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne. Pod pojęciem „równoważności” rozwiązania, w szczególności rozumie się: wskazanie, że oferowane rozwiązanie posiada co najmniej takie same lub lepsze – opisane daną normą, typem lub znakiem – parametry techniczne i funkcjonalne cechy jakościowe, które dotyczą wartości użytkowych przedmiotu zamówienia, odpowiednich dla zastosowanego materiału, komponentu, produktu takie jak: funkcjonalność, wydajność, wytrzymałość, żywotność, odporność, łatwość obsługi, bezpieczeństwo, komfort użytkowania, standard wykończenia oraz cechy, które opisują fizyczne właściwości przedmiotu zamówienia, takie jak wielkość (długość, szerokość, wysokość), kubaturę, gęstość, kształt, kolorystykę, strukturę, rodzaj materiału i komponentu. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne, jest zobowiązany wykazać, że oferowane przez niego dostawy, usługi lub roboty budowlane spełniają wymagania określone przez Zamawiającego.
Interne Kennung: cz. 1
Los: LOT-0002
Interne Kennung: cz. 2
Los: LOT-0003
Interne Kennung: cz. 3
Los: LOT-0004
Interne Kennung: cz. 4
Los: LOT-0005
Interne Kennung: cz. 5
Los: LOT-0006
Interne Kennung: cz. 6
Los: LOT-0007
Interne Kennung: cz. 7
Los: LOT-0008
Interne Kennung: cz. 8
Los: LOT-0009
Interne Kennung: cz. 9
Los: LOT-0010
Interne Kennung: cz. 10
Los: LOT-0011
Interne Kennung: cz. 11
Los: LOT-0012
Interne Kennung: cz. 12
Los: LOT-0013
Interne Kennung: cz. 13
Los: LOT-0014
Interne Kennung: cz. 14
Los: LOT-0015
Interne Kennung: cz. 15
Los: LOT-0016
Interne Kennung: cz. 16
Los: LOT-0017
Interne Kennung: cz. 17
Los: LOT-0018
Interne Kennung: cz. 18
Los: LOT-0019
Interne Kennung: cz. 19
Los: LOT-0020
Interne Kennung: cz. 20
Los: LOT-0021
Interne Kennung: cz. 21
Los: LOT-0022
Interne Kennung: cz. 22
Los: LOT-0023
Interne Kennung: cz. 23
Los: LOT-0024
Interne Kennung: cz. 24
Los: LOT-0025
Interne Kennung: cz. 25
Los: LOT-0026
Interne Kennung: cz. 26
Los: LOT-0027
Interne Kennung: cz. 27
Los: LOT-0028
Interne Kennung: cz. 28
Los: LOT-0029
Interne Kennung: cz. 29
Los: LOT-0030
Interne Kennung: cz. 30
Los: LOT-0031
Interne Kennung: cz. 31
Los: LOT-0032
Interne Kennung: cz. 32
Los: LOT-0033
Interne Kennung: cz. 33
Los: LOT-0034
Interne Kennung: cz. 34
Los: LOT-0035
Interne Kennung: cz. 35
Los: LOT-0036
Interne Kennung: cz. 36
Los: LOT-0037
Interne Kennung: cz. 37
Los: LOT-0038
Interne Kennung: cz. 38
Los: LOT-0039
Interne Kennung: cz. 39
Los: LOT-0040
Interne Kennung: cz. 40
Los: LOT-0041
Interne Kennung: cz. 41
Los: LOT-0042
Interne Kennung: cz. 42
Los: LOT-0043
Interne Kennung: cz. 43
Los: LOT-0044
Interne Kennung: cz. 44
Los: LOT-0045
Interne Kennung: cz. 45
Los: LOT-0046
Interne Kennung: cz. 46
Los: LOT-0047
Interne Kennung: cz. 47
Los: LOT-0048
Interne Kennung: cz. 48
Los: LOT-0049
Interne Kennung: cz. 49
Los: LOT-0050
Interne Kennung: cz. 50