2. Verfahren
Verfahren
Titel: Fimlab Tampereen keskuslaboratorion yhdyskuntajätteen ja sekalaisen potilasjätteen kuljetus ja käsittely
Beschreibung: Hankinnan kohteena on Fimlab Tampereen keskuslaboratorion yhdyskuntajätteen sekä sekalaisen potilasjätteen kuljetus ja käsittely. Hankinnan kohde ja laajuus on kuvattu tarkemmin tarjouspyyntöasiakirjoissa.
Interne Kennung: 610789
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0000