2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa zestawów obsługowych do KTO Rosomak
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawów obsługowych do KTO Rosomak 2. Dostawa przedmiotu zamówienia będzie wykonana zgodnie z "Opisem przedmiotu zamówienia", z podziałem na osiem zadań: Zadanie nr 1 – „Dostawa zestawów obsługi dwuletniej (O2R) do KTO ROSOMAK” Zadanie nr 2 – „Dostawa zestawów obsługi czteroletniej (O4R) do KTO ROSOMAK do VIN SY9XCS004ESSM1859” Zadanie nr 3 – „Dostawa zestawów obsługi czteroletniej (O4R) do KTO ROSOMAK od VIN SY9XCS004FSSM1861” 3. Szczegóły dotyczące przedmiotu zamówienia zostaną zamieszczone w Specyfikacji Warunków zamówienia (SWZ), która zostanie przekazana Wykonawcom zaproszonym do składania ofert.
Interne Kennung: 80/2026
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Celem realizacji postępowania jest dostawa zestawów obsługowych do KTO Rosomak. Przedmiotowe zestawy przeznaczone są do odtworzenia sprawności technicznej pojazdów. Sprawność techniczna i natychmiastowa możliwość użycia w działaniach bojowych w/w sprzętu ma decydujące znaczenie dla bezpieczeństwa i obronności państwa. Elementem mającym również wpływ na bezpieczeństwo i obronność państwa jest możliwość użytkowania ww. sprzętu podczas zajęć i ćwiczeń poligonowych podnoszących umiejętności załóg i obsług w zakresie jego użytkowania, do realizacji których konieczne jest utrzymywanie go w pełnej sprawności technicznej. Mając na uwadze powyższe uwarunkowania Zamawiający uznał, że celowym jest pilna potrzeba udzielenia zamówienia na dostawę zestawów obsługowych do KTO Rosomak, a co za tym idzie wykorzystanie możliwości skrócenia terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu oraz skrócenia terminu składania ofert dla przetargu ograniczonego zgodnie z art. 411 ust 7 i 16 uPzp z dnia 11 września 2019 r.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35400000 Militärfahrzeuge und zugehörige Teile
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35421000 Mechanische Ersatzteile für Militärfahrzeuge, 35421100 Motoren und Motorenteile für Militärfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa zestawów obsługi dwuletniej (O2R) do KTO ROSOMAK
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawów obsługi dwuletniej (O2R) do KTO ROSOMAK, wykonana zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia stanowiącymi załącznik do SWZ. 2. Lp. /Nazwa /Nr katalogowy /Ilość /JM || 1 /Zestaw obsługi dwuletniej (O2R) do KTO Rosomak /PL627792 /270 /opak. 3.Szczegóły dotyczące przedmiotu zamówienia zostaną zamieszczone w Specyfikacji Warunków zamówienia (SWZ), która zostanie przekazana Wykonawcom zaproszonym do składania ofert.
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa zestawów obsługi czteroletniej (O4R) do KTO Rosomak do VIN SY9XCS004ESSM1859
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawów obsługi czteroletniej (O4R) do KTO Rosomak do VIN SY9XCS004ESSM1859, wykonana zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia stanowiącymi załącznik do SWZ. 2. Lp. /Nazwa /Nr katalogowy /Ilość /JM || 1 /Zestaw obsługi czteroletniej (O4R) do KTO Rosomak do VIN SY9XCS004ESSM1859 /PL627793 /60 /opak. 3.Szczegóły dotyczące przedmiotu zamówienia zostaną zamieszczone w Specyfikacji Warunków zamówienia (SWZ), która zostanie przekazana Wykonawcom zaproszonym do składania ofert.
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa zestawów obsługi czteroletniej (O4R) do KTO Rosomak od VIN SY9XCS004FSSM1861
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawów obsługi czteroletniej (O4R) do KTO Rosomak od VIN SY9XCS004FSSM1861, wykonana zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia stanowiącymi załącznik do SWZ. 2. Lp. /Nazwa /Nr katalogowy /Ilość /JM || 1 /Zestaw obsługi czteroletniej (O4R) do KTO Rosomak od VIN SY9XCS004FSSM1861 /PL627793 /60 /opak. 3.Szczegóły dotyczące przedmiotu zamówienia zostaną zamieszczone w Specyfikacji Warunków zamówienia (SWZ), która zostanie przekazana Wykonawcom zaproszonym do składania ofert.
Interne Kennung: Zadanie nr 3
593455-2026 - Competition
Poland – Military vehicles and associated parts – Dostawa zestawów obsługowych do KTO Rosomak
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifier80/2026
Type of procedureRestricted
The procedure is acceleratedyes
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 35400000 Military vehicles and associated parts
Additional classification (cpv): 35421000 Mechanical spare parts for military vehicles, 35421100 Engines and engine parts for military vehicles
5. Lot
LotLOT-0002
Internal identifierZadanie nr 1
LotLOT-0003
Internal identifierZadanie nr 2
LotLOT-0004
Internal identifierZadanie nr 3