See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyrobów medycznych dla Szpitala Specjalistycznego im. A. Falkiewicza we Wrocławiu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyrobów medycznych dla Szpitala Specjalistycznego im. A. Falkiewicza we Wrocławiu
Vorherige Bekanntmachung: 477905-2025
Interne Kennung: ZP/PN/15/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33194100 Ausrüstung und Instrumente für Infusion
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141200 Katheter, 33171000 Instrumente für Anästhesie und Reanimation, 33141420 Operationshandschuhe, 33141600 Sammelgefäße, Sammelbeutel und Dränageausrüstung, 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - Urządzenia i przyrządy do infuzji
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2.1 do SWZ
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - Urządzenia i przyrządy do infuzji
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2.2 do SWZ
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - Urządzenia i przyrządy do infuzji
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2.3 do SWZ
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 - Cewniki i zestawy tlenowe
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2.4 do SWZ
Interne Kennung: Część 4
Haupteinstufung (cpv): 33141200 Katheter
Los: LOT-0009
Titel: Część 11 - Przyrządy do anestezji i resuscytacji
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2.11 do SWZ
Interne Kennung: Część 11
Haupteinstufung (cpv): 33171000 Instrumente für Anästhesie und Reanimation
Los: LOT-0010
Titel: Część 13 - Rękawice chirurgiczne
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2.13 do SWZ
Interne Kennung: Część 13
Haupteinstufung (cpv): 33141420 Operationshandschuhe
Los: LOT-0028
Titel: Część 37 - Zbiorniki i torby do gromadzenia płynów ustrojowych
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2.37 do SWZ
Interne Kennung: Część 37
Haupteinstufung (cpv): 33141600 Sammelgefäße, Sammelbeutel und Dränageausrüstung
Los: LOT-0035
Titel: Część 45 - Materiały medyczne
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2.45 do SWZ
Interne Kennung: Część 45
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Los: LOT-0036
Titel: Część 46 - Materiały medyczne
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2.46 do SWZ
Interne Kennung: Część 46
Los: LOT-0040
Titel: Część 52 - Materiały medyczne
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2.52 do SWZ
Interne Kennung: Część 52
Los: LOT-0041
Titel: Część 53 - Materiały medyczne
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2.53 do SWZ
Interne Kennung: Część 53
Los: LOT-0043
Titel: Część 56 - Materiały medyczne
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2.56 do SWZ
Interne Kennung: Część 56