See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankoop, indienststelling en onderhoud van een operatiemicroscoop voor neurochirurgie
Beschreibung: Aankoop en indienststelling van een operatiemicroscoop voor gebruik door de discipline neurochirurgie in het operatiekwartier met bijhorend onderhoudscontract en afname van steriele camera hoezen. De operatiemicroscoop zal worden ingezet voor zowel spinale als craniale procedures en heeft minimaal volgende kenmerken : • Oculairen: face-to-face + afneembare zijkijker; • Camera + opnamesysteem; • Koppeling PACS via DICOM; • Volgende toepassingen zijn mogelijk: ICG, infrarood 800 voor vasculaire procedures en fluorescentie 400 en 560 voor oncologische procedures; • De microscoop kan gekoppeld worden met de navigatiesystemen van de firma Brainlab en firma Medtronic. Er dient voor de microscoop ook een onderhoudscontract te worden aangeboden dat kan verlengd worden over de gehele levensduur van het toestel. Het ziekenhuis gaat uit van een levensduur van 10 jaar.
Interne Kennung: PPP0LQ-697/5184/NS-2024-010
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38510000 Mikroskope
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: NS-2024-010_1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vereiste opties (cfr. bestek - steriele camera hoezen)