593467-2026 - Ergebnis
Litauen – Sicherheitssoftwarepaket – Įrangos pažeidžiamumų aptikimo, konfigūracijų vertinimo, stebėjimo ir analizės (URMIS tinklui) programinės įrangos licencijos nuoma
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Įrangos pažeidžiamumų aptikimo, konfigūracijų vertinimo, stebėjimo ir analizės (URMIS tinklui) programinės įrangos licencijos nuoma
Beschreibung: Prekės skirtos užtikrinti Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos (toliau – ministerija) valdomų informacinių išteklių kibernetinį saugumą, pataisų, spragų ir konfigūracijų valdymą pagal kibernetinio saugumo įstatymo reikalavimus (4111)
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48730000 Sicherheitssoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 0