2. Verfahren
Verfahren
Titel: EA Bedrukte relatiegeschenken en promotieartikelen
Beschreibung: Zie aanbestedingsleidraad Zie aanbestedingsleidraad
Interne Kennung: WS3103644120
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18530000 Geschenkartikel
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: TNO is gerechtigd, doch niet verplicht, de Raamovereenkomst zonder wijziging van de voorwaarden eenzijdig te verlengen met twee (2) periodes van één (1) jaar, ingaande 1 september 2028 en 1 september 2029. Uiterlijk drie (3) maanden voor het einde van de Overeenkomst, met inbegrip van de periode waarmee deze is verlengd, zal TNO Opdrachtnemer informeren of TNO de Raamovereenkomst wenst te verlengen. Indien TNO de looptijd niet wordt verlengd, eindigt de looptijd van rechtswege. De maximale looptijd van de Raamovereenkomst bedraagt derhalve ten hoogste vier (4) jaar en zal ten laatste van rechtswege eindigen op 1 september 2030.
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: WS3103644120
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 18530000 Regalos y premios
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones: