593488-2026 - Ergebnis
Polen – Drucker und Plotter – Procedura wykonawcza do umowy ramowej na dostawę drukarek typ 9 – atramentowych przenośnych na rzecz sądów powszechnych
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelProcedura wykonawcza do umowy ramowej na dostawę drukarek typ 9 – atramentowych przenośnych na rzecz sądów powszechnych
Beschreibung1. Procedura wykonawcza prowadzona w celu udzielenia zamówienia wykonawczego w ramach Umowy ramowej nr WZP-43-100/2025 pn.: „Umowa ramowa na dostawę drukarek na rzecz sądów powszechnych” zgodnie z art. 314 ust. 1 pkt 1) ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych. 2. Przedmiotem zamówienia jest dostawa drukarek typ 9 – atramentowych przenośnych, w ilości: 12 szt.
Vorherige Bekanntmachung391456-2025
Interne KennungWZP-421-73/2026
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Procedura wykonawcza prowadzona w celu udzielenia zamówienia wykonawczego w ramach Umowy ramowej nr WZP-43-100/2025 pn.: „Umowa ramowa na dostawę drukarek na rzecz sądów powszechnych” zgodnie z art. 314 ust. 1 pkt 1) ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych. 2. Przedmiotem zamówienia jest dostawa drukarek typ 9 – atramentowych przenośnych, w ilości: 12 szt. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający specyfikację techniczną sprzętu stanowi Załącznik nr 2 do SWZ.