2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Odbiór, transport i zagospodarowanie poprzez proces przetwarzania i odzysku odpadów o kodzie 19 12 12 (frakcja nadsitowa >80 mm) - CZĘŚĆ I-III z Instalacji Komunalnej w Gwiazdowie, gm. Sławno.”
Beschreibung: Zamówienie dotyczy w części I-III odbioru, transportu i zagospodarowania poprzez proces przetwarzania i odzysku odpadów o kodzie 191212 - Inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11 z Instalacji Komunalnej w Gwiazdowie, gm. Sławno: a) Część I:1700,00Mg b) Część II: 2400,00 Mg c) Część III: 1600,00 Mg Treść oferty musi być zgodna z wymaganiami zamawiającego określonymi w dokumentach zamówienia
Interne Kennung: ZP/1/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbiór, transport i zagospodarowanie poprzez proces przetwarzania i odzysku odpadów o kodzie 19 12 12 (frakcja nadsitowa >80 mm) - CZĘŚĆ I
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie poprzez proces przetwarzania i odzysku odpadów o kodzie 191212 - Inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11 z Instalacji Komunalnej w Gwiazdowie, gm. Sławno w ilości około 1700 Mg w podziale na lub zamiennie: 1650 Mg – odpady pochodzące z mechanicznego sortowania niesegregowanych odpadów komunalnych o kodzie 200301, tzw. „frakcja nadsitowa”, powyżej 80 mm. 50,00 Mg – odpady pochodzące z mechanicznego sortowania selektywnie zbieranych odpadów. W terminie: 01.04.2025 r. do dnia 30.06.2025 r.; Informacje o odpadach: Odpady posiadają postać stałą Odpady o kodzie 19 12 12 mogą być zanieczyszczone innymi odpadami, takimi jak piasek, drobne szkło, plastik itp. oraz wtrącenia odpadów w nierozerwanych workach. Zanieczyszczenia: Jako wytrącenia/zanieczyszczenia ustala się: frakcje ulegające biodegradacji, szkło, części metalowe, odpady mineralne, w tym budowlane. Wykonawca bez wezwania przedłoży Zamawiającemu oświadczenie o poddaniu procesowi przetwarzania – odzysku, który jest zgodny z załącznikiem do ustawy o odpadach z dnia 14 grudnia 2012 r. (tj. z dnia 7 lipca 2023 r. Dz.U. 2023 poz. 1587 z późn. zm., Stosownie do art. 433 ust. 4 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo Zamówień Publicznych (Dz. U. 2024 poz. 1320) Zamawiający wskazuje iż minimalna wielkość świadczenia usługi wyniesie 400 Mg.
Los: LOT-0002
Titel: Odbiór, transport i zagospodarowanie poprzez proces przetwarzania i odzysku odpadów o kodzie 19 12 12 (frakcja nadsitowa >80 mm) - CZĘŚĆ II
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie poprzez proces przetwarzania i odzysku odpadów o kodzie 191212 - Inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11 z Instalacji Komunalnej w Gwiazdowie, gm. Sławno w ilości około 2400,00 Mg w podziale na lub zamiennie: 2350,00 Mg – odpady pochodzące z mechanicznego sortowania niesegregowanych odpadów komunalnych o kodzie 200301, tzw. „frakcja nadsitowa”, powyżej 80 mm. 50,00 Mg – odpady pochodzące z mechanicznego sortowania selektywnie zbieranych odpadów. W terminie: 01.07.2025 r. do dnia 30.09.2025 r.; Informacje o odpadach: Odpady posiadają postać stałą Odpady o kodzie 19 12 12 mogą być zanieczyszczone innymi odpadami, takimi jak piasek, drobne szkło, plastik itp. oraz wtrącenia odpadów w nierozerwanych workach. Zanieczyszczenia: Jako wytrącenia/zanieczyszczenia ustala się: frakcje ulegające biodegradacji, szkło, części metalowe, odpady mineralne, w tym budowlane. Wykonawca bez wezwania przedłoży Zamawiającemu oświadczenie o poddaniu procesowi przetwarzania – odzysku, który jest zgodny z załącznikiem do ustawy o odpadach z dnia 14 grudnia 2012 r. (tj. z dnia 7 lipca 2023 r. Dz.U. 2023 poz. 1587 z późn. zm., Stosownie do art. 433 ust. 4 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo Zamówień Publicznych (Dz. U. 2024 poz. 1320) Zamawiający wskazuje iż minimalna wielkość świadczenia usługi wyniesie 600 Mg.
Los: LOT-0003
Titel: Odbiór, transport i zagospodarowanie poprzez proces przetwarzania i odzysku odpadów o kodzie 19 12 12 (frakcja nadsitowa >80 mm) - CZĘŚĆ III
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie poprzez proces przetwarzania i odzysku odpadów o kodzie 191212 - Inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11 z Instalacji Komunalnej w Gwiazdowie, gm. Sławno w ilości około 1600,00 w podziale na lub zamiennie: 1550 Mg – odpady pochodzące z mechanicznego sortowania niesegregowanych odpadów komunalnych o kodzie 200301, tzw. „frakcja nadsitowa”, powyżej 80 mm. 50,00 Mg – odpady pochodzące z mechanicznego sortowania selektywnie zbieranych odpadów. W terminie: 01.10.2025 r. do dnia 31.12.2025 r.; Informacje o odpadach: Odpady posiadają postać stałą Odpady o kodzie 19 12 12 mogą być zanieczyszczone innymi odpadami, takimi jak piasek, drobne szkło, plastik itp. oraz wtrącenia odpadów w nierozerwanych workach. Zanieczyszczenia: Jako wytrącenia/zanieczyszczenia ustala się: frakcje ulegające biodegradacji, szkło, części metalowe, odpady mineralne, w tym budowlane. Wykonawca bez wezwania przedłoży Zamawiającemu oświadczenie o poddaniu procesowi przetwarzania – odzysku, który jest zgodny z załącznikiem do ustawy o odpadach z dnia 14 grudnia 2012 r. (tj. z dnia 7 lipca 2023 r. Dz.U. 2023 poz. 1587 z późn. zm., Stosownie do art. 433 ust. 4 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo Zamówień Publicznych (Dz. U. 2024 poz. 1320) Zamawiający wskazuje iż minimalna wielkość świadczenia usługi wyniesie 400 Mg.