2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udzielenie kredytu długoterminowego w wysokości 3 100 000,00 zł
Beschreibung: Udzielenie kredytu długoterminowego w wysokości 3 100 000,00 zł, z przeznaczeniem na spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań z tytułu kredytów w wysokości 893 520,00 zł oraz pokrycie planowanego deficytu 2 206 480,00 zł. Podstawą wszczęcia postępowania są dokumenty stanowiące załącznik nr 6 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ). Okres spłaty kredytu: od 2026 roku do 2035 roku. Uruchomienie kredytu następować będzie w transzach, w terminie do dnia 31.12.2025 r. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia opisano w SWZ.III.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
5. Los
Los: LOT-0001