593496-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Busse für den öffentlichen Verkehr – Dodávka elektrobusů kategorie 10-11 m, 12-13 m a 17,5-18,75 m pro MAD Děčín
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka elektrobusů kategorie 10-11 m, 12-13 m a 17,5-18,75 m pro MAD Děčín
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka celkem 21 ks nízkopodlažních elektrobusů ve skladbě: (i) 3 ks elektrobusů v délce 10-11 m kategorie vozidla M3 se dvěma nápravami, (ii) 15 ks elektrobusů v délce 12-13 m kategorie vozidla M3 se dvěma nápravami a (iii) 3 ks elektrobusů v délce 17,5-18,75 m kategorie vozidla M3 se třemi nápravami pro provoz v MAD v Děčíně, to vše dle technické specifikace, která tvoří přílohu č. 2 zadávací dokumentace. Předmětem veřejné zakázky jsou dále související dodávky a služby, u kterých povinnost dodat či poskytnout je vyplývá z návrhu kupní smlouvy, který tvoří přílohu č. 1 zadávací dokumentace
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34121100 Busse für den öffentlichen Verkehr
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungDodávka elektrobusů kategorie 10-11 m, 12-13 m a 17,5-18,75 m pro MAD Děčín