2. Verfahren
Verfahren
Titel: CM25068 - DODÁVKY POJISTEK NN A VN
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je smluvní zajištění dodávek pojistek NN a VN s vybranými Účastníky pro plánované investiční akce, plánované opravy a zajištění odstranění havarijního stavu pojistek NN a VN pro bezpečné a spolehlivé provozování zařízení distribuční soustavy pro období 4 let. Zakázka je rozdělena na 2 Části ve smyslu § 35 ZZVZ: Část 1 – Dodávky pojistek NN, Část 2 – Dodávky pojistek VN.
Interne Kennung: N006/26/V00027085
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31211300 Sicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ČÁST 1 - DODÁVKY POJISTEK NN
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je smluvní zajištění dodávek pojistek NN s vybranými Účastníky pro plánované investiční akce, plánované opravy a zajištění odstranění havarijního stavu pojistek NN pro bezpečné a spolehlivé provozování zařízení distribuční soustavy pro období 4 let.
Interne Kennung: N006/26/V00027085/001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vyhrazená práva Zadavatele jsou uvedena v Zadávací dokumentaci část 1 - Pokyny, článek 9.
Los: LOT-0002
Titel: ČÁST 2 - DODÁVKY POJISTEK VN
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je smluvní zajištění dodávek pojistek VN s vybranými Účastníky pro plánované investiční akce, plánované opravy a zajištění odstranění havarijního stavu pojistek VN pro bezpečné a spolehlivé provozování zařízení distribuční soustavy pro období 4 let.
Interne Kennung: N006/26/V00027085/002