2. Verfahren
Verfahren
Titel: EA Levering van bedrijfskleding en persoonlijke beschermingsmiddelen (PBM)
Beschreibung: Waterschap Vallei en Veluwe streeft met deze aanbesteding naar een duurzame, efficiënte en hoogwaardige invulling van de levering van bedrijfskleding en persoonlijke beschermingsmiddelen (PBM). De nieuwe Raamovereenkomst dient te zorgen voor een toekomstbestendige samenwerking, waarbij veiligheid, draagcomfort en duurzaamheid centraal staan. De geschatte opdrachtwaarde over vijf (5) jaar is €900.000,- excl. BTW. Aan deze prognoses kunnen echter geen rechten worden verleend. Voor deze Raamovereenkomst wordt tevens een plafondbedrag bepaald. Wanneer dit plafondbedrag wordt bereikt, eindigt de Overeenkomst van rechtswege. Het waterschap wil tijdens de looptijd onvoorziene afname kunnen opvangen binnen de Overeenkomst. Daarom wordt er een marge van 50% gehanteerd boven op de raming om het plafondbedrag te bepalen. Het plafondbedrag wordt in dit geval bepaald op € 1.350.000,- excl. BTW.
Interne Kennung: C00653
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18100000 Arbeitskleidung, besondere Arbeitsbekleidungen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18424000 Handschuhe, 18830000 Sicherheitsschuhe, 19640000 Müllsäcke und -beutel aus Polyethylen, 35113420 Strahlenschutzkleidung, auch gegen nukleare Strahlung, 35113450 Schutzmäntel und -umhänge, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Bedrijfskleding en algemene persoonlijke beschermingsmiddelen
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18424000 Handschuhe, 18830000 Sicherheitsschuhe, 19640000 Müllsäcke und -beutel aus Polyethylen, 35113400 Schutz- und Sicherheitskleidung, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Er zal een Raamovereenkomst worden gesloten met een initiële duur van twee (2) jaar. Aanbestedende dienst kan eenzijdig de Raamovereenkomst drie (3) keer - onder gelijkblijvende condities - verlengen met een periode van één (1) jaar. Voorgenomen ingangsdatum van de Raamovereenkomst is 01-12-2025.