See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyrobów medycznych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyrobów medycznych dla Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1, 2 do SWZ/UMOWY oraz załącznik nr 8 do SWZ. 3. Przedmiot zamówienia został podzielony na 33 części (pakietów).
Interne Kennung: 6/PN/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141320 Nadeln für medizinische Zwecke, 33141620 Sanitätspacks, 33141200 Katheter, 33141220 Kanülen, 33141310 Spritzen, 33198000 Krankenhausartikel aus Papier, 33141640 Dränvorrichtungen, 33141641 Sonden, 33100000 Medizinische Geräte, 33770000 Hygienepapier, 18832000 Spezialschuhe
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: Stent Harrisona - 6 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY.
Interne Kennung: 6/PN/26/1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2
Beschreibung: Zestaw do cystostomii; igła do akupunktury; zestaw do bezpiecznej punkcji i drenażu jamy opłucnej lub otrzewnej; cewnik Foley; cewnik do płukania żołądka; zastawka dostępu bezigłowego; kaniule dożylne; aparat do szybkiego przygotowania kroplówki i bezpiecznej infuzji - 11 pozycji asortymentowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY.
Interne Kennung: 6/PN/26/2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141320 Nadeln für medizinische Zwecke, 33141620 Sanitätspacks, 33141200 Katheter, 33141220 Kanülen
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3
Beschreibung: Zestaw do łącznej analgezji podpajęczynówkowej i zewnątrzoponowej; uniwersalny adapter do potwierdzenia prawidłowej pozycji końcówki cewnika; strzykawka 3-częściowa 10 ml - 3 pozycje asortymentowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY.
Interne Kennung: 6/PN/26/3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141620 Sanitätspacks, 33141310 Spritzen
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4
Beschreibung: Zatrzaskowe mocowanie do wkłuć centralnych ze zmienną szerokością gniazda - 250 sztuk. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY.
Interne Kennung: 6/PN/26/4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5
Beschreibung: Sterylne złącze niskiego ciśnienia; zestaw zasobników 24h do wstrzykiwacza Medrad Centargo - 2 pozycje asortymentowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY.
Interne Kennung: 6/PN/26/5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6
Beschreibung: Igły do portów naczyniowych; korki dezynfekcyjne; antybakteryjny cewnik jednokanałowy pępowinowy; cewnik do podawania surfaktantu metodą Lisa - 8 pozycji asortymentowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY.
Interne Kennung: 6/PN/26/6
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141320 Nadeln für medizinische Zwecke, 33141200 Katheter
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7
Beschreibung: Sterylne siatki chirurgiczne - 2 pozycje asortymentowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY.
Interne Kennung: 6/PN/26/7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8
Beschreibung: Pętle laparoskopowe - 3 pozycje asortymentowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY.
Interne Kennung: 6/PN/26/8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9
Beschreibung: Linie przedłużające - 2 pozycje asortymentowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY.
Interne Kennung: 6/PN/26/9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10
Beschreibung: Układy oddechowe do respiratorów - 50 sztuk. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY.
Interne Kennung: 6/PN/26/10
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11
Beschreibung: Stapler jednorazowy zamykająco-tnący z zakrzywioną główką - 12 opakowań. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY.
Interne Kennung: 6/PN/26/11
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 12
Beschreibung: Koreczki zabezpieczające strzykawki ze złączem typu luer-lock i luer slip’ „motylki”; igła motylek - 3 pozycje asortymentowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY.
Interne Kennung: 6/PN/26/12
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141320 Nadeln für medizinische Zwecke
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 13
Beschreibung: Układ oddechowy do terapii tlenowej HFNC; kaniule donosowe do terapii tlenowej HFNC - 3 pozycje asortymentowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY.
Interne Kennung: 6/PN/26/13
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141220 Kanülen
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 14
Beschreibung: Strzykawka bursztynowa; sondy Sengstakena; strzykawka doustna; system do utrzymania drożności dostępów naczyniowych; zamknięty system obsługi dostępów żylnych - 6 pozycji asortymentowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY.
Interne Kennung: 6/PN/26/14
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141310 Spritzen
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet nr 15
Beschreibung: EBUS system aspiracji przezodkrzelowej - 150 sztuk. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY.
Interne Kennung: 6/PN/26/15
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet nr 16
Beschreibung: Testy biologiczne - 16 opakowań. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY.
Interne Kennung: 6/PN/26/16
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33198000 Krankenhausartikel aus Papier
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet nr 17
Beschreibung: Testy do sterylizacji - 5 pozycji asortymentowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY.
Interne Kennung: 6/PN/26/17
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet nr 18
Beschreibung: Dren wielorazowy do insuflatora - 6 sztuk. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY.
Interne Kennung: 6/PN/26/18
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141640 Dränvorrichtungen
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet nr 19
Beschreibung: Filtr hydrofobowy - 360 sztuk. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY.
Interne Kennung: 6/PN/26/19
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet nr 20
Beschreibung: Sterylna szczotka chirurgiczna do mycia rąk przed zabiegami chirurgicznymi - 20 000 sztuk. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY.
Interne Kennung: 6/PN/26/20
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet nr 21
Beschreibung: Sondy kompatybilne z posiadanym przez Szpital laserem Iridex Cyclo G6 - 2 pozycje asortymentowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY.
Interne Kennung: 6/PN/26/21
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141641 Sonden
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet nr 22
Beschreibung: Ostrza uniwersalne jednorazowego użytku - 1 800 sztuk. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY.
Interne Kennung: 6/PN/26/22
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet nr 23
Beschreibung: Kabel bipolarny; elektroda laparoskopowa; elektrody nożowe; szczypce bipolarne; uchwyty elektrod; kable do elektrod neutralnych; elektrody neutralne; zestaw do konizacji; rurka tnąca; uszczelka krzyżowa do morcelatora; pętle monopolarne; smar w spreyu; mikroeletrody igłowe - 24 pozycje asortymentowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY.
Interne Kennung: 6/PN/26/23
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet nr 24
Beschreibung: Anoskop proktologiczny operacyjny - 40 sztuk. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY.
Interne Kennung: 6/PN/26/24
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet nr 25
Beschreibung: Mankiety do kardiomonitorów, ciśnieniomierzy ręcznych, holterów; ciśnieniomierz zegarowy, konektory metalowe - 10 pozycji asortymentowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY.
Interne Kennung: 6/PN/26/25
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet nr 26
Beschreibung: Czujnik dla dorosłych do pomiaru głębokości snu, dzierżawa monitorów do pomiaru głębokości snu - 2 pozycje asortymentowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 oraz 2 do SWZ/UMOWY.
Interne Kennung: 6/PN/26/26
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet nr 27
Beschreibung: Części zużywalne do respiratora Puritan Bennett 980; filtr wdechowy - 4 pozycje asortymentowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY.
Interne Kennung: 6/PN/26/27
Los: LOT-0028
Titel: Pakiet nr 28
Beschreibung: Zbiornik na wydzielinę, filtry hydrofobowe, dreny, koc dla pacjentów oraz dzierżawa urządzeń – automatyczny system odsysający z przestrzeni podgłośniowej - 5 pozycji asortymentowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY.
Interne Kennung: 6/PN/26/28
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte, 33141640 Dränvorrichtungen
Los: LOT-0029
Titel: Pakiet nr 29
Beschreibung: Podkłady higieniczne jednorazowe; ręcznik higieniczny jednorazowy - 3 pozycje asortymentowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY.
Interne Kennung: 6/PN/26/29
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33198000 Krankenhausartikel aus Papier, 33770000 Hygienepapier
Los: LOT-0030
Titel: Pakiet nr 30
Beschreibung: Obuwie operacyjne - 30 par. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY.
Interne Kennung: 6/PN/26/30
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18832000 Spezialschuhe
Los: LOT-0031
Titel: Pakiet nr 31
Beschreibung: Pałeczki plastikowe z włókniną; kwas octowy; preparat hemostatyczny - 4 pozycje asortymentowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY.
Interne Kennung: 6/PN/26/31
Los: LOT-0032
Titel: Pakiet nr 32
Beschreibung: Mata medyczna - 4 sztuki. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY.
Interne Kennung: 6/PN/26/32
Los: LOT-0033
Titel: Pakiet nr 33
Beschreibung: Jednorazowa osłona histeroskopowa - 20 sztuk. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY.
Interne Kennung: 6/PN/26/33
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa wyrobów medycznych
Internal identifier: 6/PN/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33140000 Medical consumables
Additional classification (cpv): 33141320 Medical needles, 33141620 Medical kits, 33141200 Catheters, 33141220 Cannulae, 33141310 Syringes, 33198000 Hospital paper articles, 33141640 Drain, 33141641 Probes, 33100000 Medical equipments, 33770000 Paper sanitary, 18832000 Special footwear
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Pakiet nr 1
Internal identifier: 6/PN/26/1
Lot: LOT-0002
Title: Pakiet nr 2
Internal identifier: 6/PN/26/2
Additional classification (cpv): 33141320 Medical needles, 33141620 Medical kits, 33141200 Catheters, 33141220 Cannulae
Lot: LOT-0003
Title: Pakiet nr 3
Internal identifier: 6/PN/26/3
Additional classification (cpv): 33141620 Medical kits, 33141310 Syringes
Lot: LOT-0004
Title: Pakiet nr 4
Internal identifier: 6/PN/26/4
Lot: LOT-0005
Title: Pakiet nr 5
Internal identifier: 6/PN/26/5
Lot: LOT-0006
Title: Pakiet nr 6
Internal identifier: 6/PN/26/6
Additional classification (cpv): 33141320 Medical needles, 33141200 Catheters
Lot: LOT-0007
Title: Pakiet nr 7
Internal identifier: 6/PN/26/7
Lot: LOT-0008
Title: Pakiet nr 8
Internal identifier: 6/PN/26/8
Lot: LOT-0009
Title: Pakiet nr 9
Internal identifier: 6/PN/26/9
Lot: LOT-0010
Title: Pakiet nr 10
Internal identifier: 6/PN/26/10
Lot: LOT-0011
Title: Pakiet nr 11
Internal identifier: 6/PN/26/11
Lot: LOT-0012
Title: Pakiet nr 12
Internal identifier: 6/PN/26/12
Additional classification (cpv): 33141320 Medical needles
Lot: LOT-0013
Title: Pakiet nr 13
Internal identifier: 6/PN/26/13
Additional classification (cpv): 33141220 Cannulae
Lot: LOT-0014
Title: Pakiet nr 14
Internal identifier: 6/PN/26/14
Additional classification (cpv): 33141310 Syringes
Lot: LOT-0015
Title: Pakiet nr 15
Internal identifier: 6/PN/26/15
Lot: LOT-0016
Title: Pakiet nr 16
Internal identifier: 6/PN/26/16
Additional classification (cpv): 33198000 Hospital paper articles
Lot: LOT-0017
Title: Pakiet nr 17
Internal identifier: 6/PN/26/17
Lot: LOT-0018
Title: Pakiet nr 18
Internal identifier: 6/PN/26/18
Additional classification (cpv): 33141640 Drain
Lot: LOT-0019
Title: Pakiet nr 19
Internal identifier: 6/PN/26/19
Lot: LOT-0020
Title: Pakiet nr 20
Internal identifier: 6/PN/26/20
Lot: LOT-0021
Title: Pakiet nr 21
Internal identifier: 6/PN/26/21
Additional classification (cpv): 33141641 Probes
Lot: LOT-0022
Title: Pakiet nr 22
Internal identifier: 6/PN/26/22
Lot: LOT-0023
Title: Pakiet nr 23
Internal identifier: 6/PN/26/23
Lot: LOT-0024
Title: Pakiet nr 24
Internal identifier: 6/PN/26/24
Lot: LOT-0025
Title: Pakiet nr 25
Internal identifier: 6/PN/26/25
Lot: LOT-0026
Title: Pakiet nr 26
Internal identifier: 6/PN/26/26
Additional classification (cpv): 33100000 Medical equipments
Lot: LOT-0027
Title: Pakiet nr 27
Internal identifier: 6/PN/26/27
Lot: LOT-0028
Title: Pakiet nr 28
Internal identifier: 6/PN/26/28
Additional classification (cpv): 33100000 Medical equipments, 33141640 Drain
Lot: LOT-0029
Title: Pakiet nr 29
Internal identifier: 6/PN/26/29
Additional classification (cpv): 33198000 Hospital paper articles, 33770000 Paper sanitary
Lot: LOT-0030
Title: Pakiet nr 30
Internal identifier: 6/PN/26/30
Additional classification (cpv): 18832000 Special footwear
Lot: LOT-0031
Title: Pakiet nr 31
Internal identifier: 6/PN/26/31
Lot: LOT-0032
Title: Pakiet nr 32
Internal identifier: 6/PN/26/32
Lot: LOT-0033
Title: Pakiet nr 33
Internal identifier: 6/PN/26/33