See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa różnych wyrobów medycznych, w tym implantów stosowanych w leczeniu niedosłuchu, implantów artroskopowych, wyrobów stosowanych w zabiegach neurochirurgicznych dla Copernicus PL Sp. z o.o. ”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa różnych wyrobów medycznych, w tym implantów stosowanych w leczeniu niedosłuchu, implantów artroskopowych, wyrobów stosowanych w zabiegach neurochirurgicznych dla Copernicus PL Sp. z o.o. Przedmiot zamówienia został podzielony na 22 części. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określający wymagania Zamawiającego i szacunkowe ilości, zawarty jest w zał. nr 1 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowym. Wykonawca wypełniając wskazane w zał. nr 1 do SWZ pozycje, potwierdza spełnianie wymagań określonych przez Zamawiającego. 3. Sposób realizacji przedmiotu zamówienia określają projekty umów – załączniki nr 5 do SWZ, mianowicie: a) Zał. nr 5a do SWZ - Projekt umowy – sprzedaż – dot. części nr 4, 5, 12, 16, 17, 21, 22, b) Zał. nr 5b do SWZ - Projekt umowy – sprzedaż z użyczeniem - dot. części nr 2, 3, 6, 7, 8, 18, c) Zał. nr 5c do SWZ - Projekt umowy – komis bez użyczenia – dot. części nr 10, 11, d) Zał. nr 5d do SWZ - Projekt umowy – komis z użyczeniem – dot. części nr 13, 14, 15, 19, 20, e) Zał. nr 5e do SWZ - Projekt umowy – sprzedaż – dot. części nr 1, f) Zał. nr 5f do SWZ - Projekt umowy – sprzedaż z użyczeniem - dot. części nr 9. 4. Maksymalny termin dostawy zamówienia częściowego wynosi do 5 dni roboczych (z uwzględnieniem dalszych zapisów SWZ – termin dostawy stanowi kryterium oceny ofert). 5. Wykonawca zobowiązany jest przy pierwszej dostawie do dostarczenia wykazu sprzętu medycznego/instrumentarium użyczonego na czas trwania umowy lub zobowiązany jest przy każdej dostawie do dostarczenia wykazu sprzętu medycznego/instrumentarium użyczonego do zabiegu zgodnie z załącznikiem nr 1A do SWZ – jeżeli dotyczy. 6.Oferowane przedmioty zamówienia muszą być kompletne, o wysokim standardzie zarówno pod względem jakości jak i funkcjonalności, a także wolne od wad materiałowych, konstrukcyjnych i prawnych. 7. Oferowane przedmioty zamówienia muszą być dopuszczone do obrotu i używania zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. 8. Przedmiot zamówienia musi być zgodny z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (t.j. Dz.U.2022.974 z dnia 2022.05.09.), jeżeli Zamawiający wymaga zaoferowania asortymentu stanowiącego wyrób medyczny. 9. We wszystkich zapisach SWZ oraz jej załącznikach, w których Zamawiający odwołuje się do norm, aprobat, specyfikacji technicznych lub systemów odniesienia bądź wskazane są znaki towarowe, parametry lub źródła pochodzenia (nazwy producentów lub urządzeń), zgodnie z art. 99 ust. 5 oraz art. 101 ust. 4 ustawy Pzp Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne. 10. Pod pojęciem „równoważności” rozwiązania, w szczególności rozumie się: wskazanie, że oferowane rozwiązanie posiada co najmniej takie same lub lepsze – opisane daną normą, typem lub znakiem – parametry techniczne i funkcjonalne cechy jakościowe, które dotyczą wartości użytkowych przedmiotu zamówienia, odpowiednich dla zastosowanego materiału, komponentu, produktu takie jak: funkcjonalność, wydajność, wytrzymałość, żywotność, odporność, łatwość obsługi, bezpieczeństwo, komfort użytkowania, standard wykończenia oraz cechy, które opisują fizyczne właściwości przedmiotu zamówienia, takie jak wielkość (długość, szerokość, wysokość), kubaturę, gęstość, kształt, kolorystykę, strukturę, rodzaj materiału i komponentu. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne, jest zobowiązany wykazać, że oferowane przez niego dostawy, usługi lub roboty budowlane spełniają wymagania określone przez Zamawiającego. 11. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o zamówienie wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp. 12. Zamawiający nie stawia wymagań, o których mowa w art. 96 ustawy Pzp.
Interne Kennung: D10.251.71.B.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33184100 Chirurgische Implantate, 33183100 Orthopädische Implantate
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa różnych wyrobów medycznych, w tym implantów stosowanych w leczeniu niedosłuchu, implantów artroskopowych, wyrobów stosowanych w zabiegach neurochirurgicznych dla Copernicus PL Sp. z o.o. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określający wymagania Zamawiającego i szacunkowe ilości, zawarty jest w zał. nr 1 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowym. Wykonawca wypełniając wskazane w zał. nr 1 do SWZ pozycje, potwierdza spełnianie wymagań określonych przez Zamawiającego. 3. Wykonawca zobowiązany jest przy pierwszej dostawie do dostarczenia wykazu sprzętu medycznego/instrumentarium użyczonego na czas trwania umowy lub zobowiązany jest przy każdej dostawie do dostarczenia wykazu sprzętu medycznego/instrumentarium użyczonego do zabiegu zgodnie z załącznikiem nr 1A do SWZ – jeżeli dotyczy. 4. Przedmiot zamówienia musi być zgodny z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (t.j. Dz.U.2022.974 z dnia 2022.05.09.), jeżeli Zamawiający wymaga zaoferowania asortymentu stanowiącego wyrób medyczny. 5. We wszystkich zapisach SWZ oraz jej załącznikach, w których Zamawiający odwołuje się do norm, aprobat, specyfikacji technicznych lub systemów odniesienia bądź wskazane są znaki towarowe, parametry lub źródła pochodzenia (nazwy producentów lub urządzeń), zgodnie z art. 99 ust. 5 oraz art. 101 ust. 4 ustawy Pzp Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne.
Interne Kennung: D10.251.71.B.2026_Część nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33184100 Chirurgische Implantate
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2
Interne Kennung: D10.251.71.B.2026_Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3
Interne Kennung: D10.251.71.B.2026_Część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4
Interne Kennung: D10.251.71.B.2026_Część nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5
Interne Kennung: D10.251.71.B.2026_Część nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 6
Interne Kennung: D10.251.71.B.2026_Część nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 7
Interne Kennung: D10.251.71.B.2026_Część nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Część nr 8
Interne Kennung: D10.251.71.B.2026_Część nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Część nr 9
Interne Kennung: D10.251.71.B.2026_Część nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Część nr 10
Interne Kennung: D10.251.71.B.2026_Część nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Część nr 11
Interne Kennung: D10.251.71.B.2026_Część nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Część nr 12
Interne Kennung: D10.251.71.B.2026_Część nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Część nr 13
Interne Kennung: D10.251.71.B.2026_Część nr 13
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33183100 Orthopädische Implantate
Los: LOT-0014
Titel: Część nr 14
Interne Kennung: D10.251.71.B.2026_Część nr 14
Los: LOT-0015
Titel: Część nr 15
Interne Kennung: D10.251.71.B.2026_Część nr 15
Los: LOT-0016
Titel: Część nr 16
Interne Kennung: D10.251.71.B.2026_Część nr 16
Los: LOT-0017
Titel: Część nr 17
Interne Kennung: D10.251.71.B.2026_Część nr 17
Los: LOT-0018
Titel: Część nr 18
Interne Kennung: D10.251.71.B.2026_Część nr 18
Los: LOT-0019
Titel: Część nr 19
Interne Kennung: D10.251.71.B.2026_Część nr 19
Los: LOT-0020
Titel: Część nr 20
Interne Kennung: D10.251.71.B.2026_Część nr 20
Los: LOT-0021
Titel: Część nr 21
Interne Kennung: D10.251.71.B.2026_Część nr 21
Los: LOT-0022
Titel: Część nr 22
Interne Kennung: D10.251.71.B.2026_Część nr 22