See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup paliwa gazowego do obiektów Gminy Trzebnica, jednostek podległych oraz spółek komunalnych
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest kompleksowy zakup gazu ziemnego wysokometanowego do obiektów będących w zarządzie Gminy Trzebnica, jednostek jej podległych oraz spółek, o symbolu E, o łącznym szacunkowym wolumenie w okresie dostawy wynoszącym (+/- 20%) kWh, do obiektów wyszczególnionych w Opisie przedmiotu zamówienia, zwanym dalej „OPZ” stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. 2.W zakres zamówienia wchodzi zakup gazu ziemnego oraz dokonanie wszelkich czynności i uzgodnień z OSD niezbędnych do przeprowadzenia procedury zmiany sprzedawcy i skutecznego rozpoczęcia sprzedaży paliwa gazowego. Czynności te Wykonawca wykona na podstawie pełnomocnictwa udzielonego przez Zamawiającego. 3.Szacunkowa ilość dostarczanego paliwa gazowego w okresie obowiązywania umowy tj. od dnia 01.12.2025 – 30.11.2027 r. wynosi 7 709 402 kWh, w podziale na następujące grupy taryfowe dla 12 miesięcy: 1.1. - 1 304; 2.1. - 37 539; 3.6. - 256 880; 4 - 471 754; 5.1. - 3 087 224.
Interne Kennung: ZP.271.19.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09123000 Erdgas
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest kompleksowy zakup gazu ziemnego wysokometanowego do obiektów będących w zarządzie Gminy Trzebnica, jednostek jej podległych oraz spółek, o symbolu E, o łącznym szacunkowym wolumenie w okresie dostawy wynoszącym (+/- 20%) 11 526 420 kWh, do obiektów wyszczególnionych w Opisie przedmiotu zamówienia, zwanym dalej „OPZ” stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. 2.W zakres zamówienia wchodzi zakup gazu ziemnego oraz dokonanie wszelkich czynności i uzgodnień z OSD niezbędnych do przeprowadzenia procedury zmiany sprzedawcy i skutecznego rozpoczęcia sprzedaży paliwa gazowego. Czynności te Wykonawca wykona na podstawie pełnomocnictwa udzielonego przez Zamawiającego. 3.Szacunkowa ilość dostarczanego paliwa gazowego w okresie obowiązywania umowy tj. od dnia 01.12.2025 – 30.11.2027 r. wynosi 7 709 402 kWh, w podziale na następujące grupy taryfowe dla 12 miesięcy: 1.1. - 1 304; 2.1. - 37 539; 3.6. - 256 880; 4 - 471 754; 5.1. - 3 087 224.