2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup sprzętu medycznego pn. „Doposażenie bloku operacyjnego SP ZOZ MSWiA w Krakowie”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego w celu doposażenia bloku operacyjnego SP ZOZ MSWiA w Krakowie. Zamówienie podzielone jest na 2 części w ramach 2 pakietów: Pakiet nr 1: Lampa operacyjna 1 szt. Pakiet nr 2: Kolumna laparoskopowa z wyposażeniem 1 szt. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia obejmuje załącznik nr 2 do SWZ. Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści specyfikacji, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców. 3. Zadanie realizowane dla zamierzenia pn. „Zakup sprzętu medycznego pn. „Doposażenie bloku operacyjnego SP ZOZ MSWiA w Krakowie” w ramach dotacji celowej programu ochrony ludności obrony cywilnej 2025/2026
Interne Kennung: ZP-17/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33162000 OP-Ausrüstung und OP-Instrumente, 33162100 OP-Ausrüstung, 33167000 OP-Beleuchtung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: Lampa operacyjna 1 szt. - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia obejmuje załącznik nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33167000 OP-Beleuchtung, 33162100 OP-Ausrüstung
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2
Beschreibung: Kolumna laparoskopowa z wyposażeniem 1 szt. - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia obejmuje załącznik nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33162100 OP-Ausrüstung, 33162000 OP-Ausrüstung und OP-Instrumente