2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst onderhoud bedrijfs-, sectie- en roldeuren
Beschreibung: Procedure Aanbesteding middels de Europese openbare procedure conform hoofdstuk 2 van het ARW 2016. Opdrachtgever De opdrachtgever bij deze aanbesteding is de Gemeente Breda. Voor meer informatie over de Gemeente Breda verwijzen wij u naar de website van de gemeente: www.breda.nl. Opdracht De opdracht betreft: Contractonderhoud; Correctief onderhoud; Planmatig onderhoud. Percelen Deze opdracht is niet verdeeld in percelen: Doel Het doel van deze aanbesteding is om voor de levering van deze diensten een raamovereenkomst te sluiten met een looptijd van twee (2) jaar met als ingangsdatum 01 januari 2026. De opdrachtgever heeft eenzijdig het recht deze twee (2) maal met één (1) jaar te verlengen. De besluitvorming ten aanzien van deze verlenging(en) geschiedt op basis van evaluatie van de geleverde prestatie. Maximale contractwaarde De maximale opdrachtwaarde in het kader van deze raamovereenkomst wordt gesteld op € 250.000,- bezien over de looptijd van de overeenkomst, inclusief verlengingsopties. Aan het genoemde bedrag kunnen geen rechten worden ontleend. Voor opdrachtgever geldt geen afnameverplichting. Mocht gedurende de looptijd van de raamovereenkomst de maximale opdrachtwaarde worden overschreden dan zal de raamovereenkomst (eerder) worden beëindigd. Mercell Deze aanbesteding zal uitsluitend en geheel digitaal online worden afgehandeld via het Mercell platform (www.mercell.com). Een uitgebreide instructie met betrekking tot digitaal aanbesteden treft u aan in de Vragenlijsten.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50700000 Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000