See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa jałowego sprzętu jednorazowego użytku do Apteki przez okres 24 miesięcy
Beschreibung: Zamówienie zostało podzielone na 30 pakietów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz cenowy stanowiący załącznik nr 1 A do SWZ. Zamawiający wymaga, aby dostarczony towar posiadał na opakowaniu informacje o dacie przydatności/ terminie ważności z zastrzeżeniem, że termin ważności nie może być krótszy niż 12 miesięcy od daty dostawy. VIII WYKAZ PRZEDMIOTOWYCH ŚRODKÓW DOWODOWYCH 1) Deklarację zgodności* – dokument wystawiany przez producenta wyrobu albo jego upoważnionego przedstawiciela. (dotyczy wszystkich klas wyrobów medycznych) 2) Certyfikat zgodności* – dokument wydawany przez jednostkę notyfikowaną w zakresie wyrobów medycznych, poświadczający przeprowadzenie procedur oceny zgodności. (dotyczy wyrobów medycznych zakwalifikowanych do klas: I sterylna, I z funkcją pomiarową, II A, IIb, III oraz zgodnie z dyrektywą unijną 98/79 wyroby klas A i B) 3) Karty katalogowe producenta i/lub inne materiały producenta* potwierdzające wszystkie parametry wymagane w opisie przedmiotu zamówienia, zawierające numery katalogowe oraz zdjęcia/rysunki zaoferowanego asortymentu. Zamawiający dopuszcza możliwość przedłożenia wraz z ofertą kart katalogowych wystawionych przez bezpośredniego importera/dystrybutora producenta na terenie Polski *Zamawiający wymaga, aby przynajmniej jeden z powyżej wymienionych dokumentów potwierdzał zgodność asortymentu z normami zawartymi w opisie przedmiotu zamówienia w formularzu cenowym. 4) Próbki wzorcowe- po 1 sztuce (pakiet 7 poz. 4; 8 oraz pakiet 27 poz. 1, 2, 3, 4, 5) 6. W sytuacji, gdy Wykonawca nie złoży wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych lub złożone przedmiotowe środki dowodowe są niekompletne, Zamawiający wezwie do ich złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie. 7. Zamawiający wymaga, aby przedmiotowe środki dowodowe potwierdzały stan faktyczny na dzień składania ofert. 8. Zamawiający wymaga, aby przedmiotowe środki dowodowe były aktualne na dzień złożenia/uzupełnienia. Wykaz oświadczeń składanych wraz z ofertą: 1) Oświadczenie o wykazaniu braku podstaw do wykluczenia z postępowania sporządzone w formie Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia (JEDZ) - wg wzoru stanowiącego załącznik nr 2 do SWZ. Zamawiający informuje, że Wykonawca przy wypełnianiu oświadczenia na formularzu JEDZ może wykorzystać również narzędzie dostępne na stronie: https://espd.uzp.gov.pl/ a) Oświadczenie stanowi wstępne potwierdzenie, że wykonawca nie podlega wykluczeniu odpowiednio na dzień składania ofert b) Oświadczenie, składa każdy z wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienie. Oświadczenie ma wykazać brak podstaw do wykluczenia każdego z wykonawców. 2) Zamawiający informuje, że Wykonawca może wykorzystać dokument (JEDZ) złożony w odrębnym postępowaniu o udzielenie zamówienia, jeżeli potwierdzi, że informacje w nim zawarte pozostają prawidłowe. 3) Oświadczenie, że wykonawca nie podlega wykluczeniu na podstawie art. 7 ust. 1 Ustawy sankcyjnej oraz art. 5k. Rozporządzenia UE – treść oświadczenia zawarta w formularzu ofertowym (załącznik nr 1 do SWZ) Rozdz. XII SWZ OPIS SPOSOBU PRZYGOTOWANIA OFERTY 1. Wykonawca zobowiązany jest złożyć na dzień składania ofert: a) Formularz ofertowy z wykorzystaniem wzoru stanowiącego Załącznik nr 1 do SWZ b) Formularz cenowy z wykorzystaniem wzoru stanowiącego Załącznik nr 1A do SWZ. c) Oświadczenie Wykonawcy (JEDZ) - wg wzoru stanowiącego załącznik nr 2 do SWZ. d) Oświadczenie o wykazaniu braku podstaw do wykluczenia w zakresie ustawy sankcyjnej –treść oświadczenia zawarta w formularzu ofertowym. e) Przedmiotowe środki dowodowe, o których mowa w rozdz. VIII SWZ f) Pełnomocnictwo ( o ile dotyczy) UWAGA!!! Załączniki nr 1 i 1A do SWZ stanowią treść oferty i w związku z tym nie podlegają uzupełnieniu. Brak tych dokumentów stanowi o nieważności złożonej oferty.
Vorherige Bekanntmachung: 317952-2026
Interne Kennung: DZP.26.39.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141110 Verbandsmaterial
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: 2_pakiet
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz cenowy stanowiący załącznik nr 1 A do SWZ.
Interne Kennung: pakiet nr 2
Los: LOT-0005
Titel: 5_pakiet
Interne Kennung: pakiet nr 5
Los: LOT-0006
Titel: 6_pakiet
Interne Kennung: pakiet nr 6
Los: LOT-0007
Titel: 7_pakiet
Interne Kennung: pakiet nr 7
Los: LOT-0012
Titel: 12_pakiet
Interne Kennung: pakiet nr 12
Los: LOT-0016
Titel: 16_pakiet
Interne Kennung: pakiet nr 16
Los: LOT-0027
Titel: 27_pakiet
Interne Kennung: pakiet nr 27
Los: LOT-0028
Titel: 28_pakiet
Interne Kennung: pakiet nr 28
Los: LOT-0029
Titel: 29_pakiet
Interne Kennung: pakiet nr 29