593550-2026 - Ergebnis
Lettland – Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen – Esošā ielas apgaismojuma pārbūve Tulpju, Liepu un Sautiņu ielā Carnikavā, Ādažu novadā
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Esošā ielas apgaismojuma pārbūve Tulpju, Liepu un Sautiņu ielā Carnikavā, Ādažu novadā
Beschreibung: Esošā ielas apgaismojuma pārbūve Tulpju, Liepu un Sautiņu ielā Carnikavā, Ādažu novadā
Interne Kennung: PA „Carnikavas komunālserviss” 2026/39
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45231000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen
5. Los
Los: LOT-0001