593559-2026 - Wettbewerb
Litauen – Schneeräumung – Rokiškio miesto kelių, gatvių ir takų priežiūros paslaugos žiemos metu
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rokiškio miesto kelių, gatvių ir takų priežiūros paslaugos žiemos metu
Beschreibung: Perkančioji organizacija numato įsigyti Rokiškio miesto kelių, gatvių ir takų priežiūros paslaugas žiemos metu. Reikalavimai pirkimo objektui nustatyti specialiųjų pirkimo sąlygų 2 priede.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 0