2. Verfahren
Verfahren
Titel: Obsługa przystanków w zakresie wywieszania rozkładów jazdy i informacji pasażerskich
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest obsługa przystanków w zakresie wywieszania rozkładów jazdy i informacji pasażerskich. Zadanie nr I obejmuje obsługę przystanków zlokalizowanych w północno-zachodniej i południowo-zachodniej części miasta oraz na terenie sąsiadujących gmin, wyszczególnionych w Załączniku nr 2 do Projektu umowy ( Załącznik nr 8 a do SWZ). Zadanie nr II obejmuje obsługę przystanków zlokalizowanych w północno-wschodniej i południowo-wschodniej części miasta oraz na terenie sąsiadujących gmin, wyszczególnionych w Załączniku nr 2 do Projektu umowy ( Załącznik nr 8 b do SWZ).
Interne Kennung: ZP/PN/49/2026/WTR
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Podstawa art.138 ust.2 pkt 1 Ustawy Prawo Zamówień Publicznych
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63712100 Betrieb von Busbahnhöfen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1
Beschreibung: obejmuje obsługę przystanków zlokalizowanych w północno-zachodniej i południowo-zachodniej części miasta oraz na terenie sąsiadujących gmin, wyszczególnionych w Załączniku nr 2 do Projektu umowy ( Załącznik nr 8 a do SWZ).
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2
Beschreibung: obejmuje obsługę przystanków zlokalizowanych w północno-wschodniej i południowo-wschodniej części miasta oraz na terenie sąsiadujących gmin, wyszczególnionych w Załączniku nr 2 do Projektu umowy ( Załącznik nr 8 b do SWZ).