2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leveren bomen en heesters 2027-2030
Beschreibung: De gemeente Maasgouw is voornemens een raamovereenkomst af te sluiten voor de levering van bomen en heesters ten behoeve van aanleg-, vervangings- en/of herinrichtingsprojecten in de openbare ruimte. De levering betreft zowel projectmatige bestellingen als reguliere aanvullende leveringen gedurende de looptijd van de overeenkomst. De opdracht voor bomen is een raamovereenkomst met een maximale waarde van €200.000,00 exclusief BTW. De opdracht voor heesters is een raamovereenkomst met een maximale waarde van €100.000,00 exclusief BTW.
Interne Kennung: Z/26/165828
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 03450000 Erzeugnisse von Forstbaumschulen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03451300 Sträucher, 03452000 Bäume
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Levering van bomen
Beschreibung: De gemeente Maasgouw is voornemens een raamovereenkomst af te sluiten voor de levering van bomen ten behoeve van aanleg-, vervangings- en/of herinrichtingsprojecten in de openbare ruimte. De levering betreft zowel projectmatige bestellingen als reguliere aanvullende leveringen gedurende de looptijd van de overeenkomst. De opdracht voor bomen is een raamovereenkomst met een maximale waarde van €200.000,00 exclusief BTW.
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03452000 Bäume
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Een optie tot eenzijdige verlenging door ons van een (1) maal twee (2) jaar.
Los: LOT-0002
Titel: Levering van heesters
Beschreibung: De gemeente Maasgouw is voornemens een raamovereenkomst af te sluiten voor de levering van heesters ten behoeve van aanleg-, vervangings- en/of herinrichtingsprojecten in de openbare ruimte. De levering betreft zowel projectmatige bestellingen als reguliere aanvullende leveringen gedurende de looptijd van de overeenkomst. De opdracht voor heesters is een raamovereenkomst met een maximale waarde van €100.000,00 exclusief BTW.
Interne Kennung: 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03451300 Sträucher
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: Z/26/165828
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 03450000 Tree-nursery products
Additional classification (cpv): 03451300 Shrubs, 03452000 Trees
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Levering van bomen
Internal identifier: 1
Additional classification (cpv): 03452000 Trees
Options:
Lot: LOT-0002
Title: Levering van heesters
Internal identifier: 2
Additional classification (cpv): 03451300 Shrubs
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: Z/26/165828
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 03450000 Productos de vivero
Clasificación adicional (cpv): 03451300 Arbustos, 03452000 Árboles
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Levering van bomen
Identificador interno: 1
Clasificación adicional (cpv): 03452000 Árboles
Opciones:
Lote: LOT-0002
Título: Levering van heesters
Identificador interno: 2
Clasificación adicional (cpv): 03451300 Arbustos