See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor de inwerkingstelling en uitbreiding van een gecentraliseerde supervisie van de elektromechanische en elektrische installaties van metro of premetro stations of depots van het openbaar vervoer in het Brussels Hoofdstedelijk Gewest.
Beschreibung: Raamovereenkomst voor de inwerkingstelling en uitbreiding van een gecentraliseerde supervisie van de elektromechanische en elektrische installaties van metro of premetro stations of depots van het openbaar vervoer in het Brussels Hoofdstedelijk Gewest.
Interne Kennung: DITP-DIOV BM CSC-BB i3358
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50700000 Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: DITP-DIOV BM CSC-BB i3358 - 1
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 51100000 Installation von elektrischen und mechanischen Einrichtungen