2. Verfahren
Verfahren
Titel: LFP - Dodávka AV techniky – modernizace vybavení výukových prostor U2
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je náhrada/modernizace stávajícího AV vybavení výukových prostor v budově U2 kampusu zadavatele a 2 místností v areálu Fakultní nemocnice Plzeň - Lochotín. Jedná se seminární o místnosti, PC učebny a aulu. Podrobný popis předmětu veřejné zakázky je uveden v dokumentech, které tvoří přílohy této Zadávací dokumentace.
Interne Kennung: Dodávka AV techniky – modernizace vybavení výukových prostor
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32320000 Fernseh- und audiovisuelle Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32323000 Video-Kontrollschirme, 38653400 Leinwände, 32321200 Audiovisuelle Geräte, 32321000 Fernsehbildprojektionseinrichtungen, 39100000 Möbel, 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten)
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32321200 Audiovisuelle Geräte, 32323000 Video-Kontrollschirme, 38653400 Leinwände, 32321000 Fernsehbildprojektionseinrichtungen, 39100000 Möbel, 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten)