See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Reparatii si bobinaj la electropompele si mixerele din cadrul Companiei Apa Brasov si achizitia pieselor de schimb necesare
Beschreibung: Reparatii si bobinaj la electropompele si mixerele din cadrul Companiei Apa Brasov si achizitia pieselor de schimb necesare. Serviciile propuse pentru a fi achizitionate presupun servicii de asistenta tehnica, intretinere si reparare, pentru mentinerea in stare buna de functionare in conditii de siguranta optima si la parametrii prevazuti in cartile tehnice aferente a electropompelor si mixerelor din cadrul Companiei Apa Brasov, inclusiv furnizarea de piese de schimb originale necesare si instruire a personalului de exploatare. Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor: 18. Entitatea Contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari/informatii suplimentare in a 11-a zi inainte de data limita stabilita pentru depunerea ofertelor. Orice solicitare de clarificări trebuie transmisă în SEAP (http://sicap-prod.e-licitatie.ro/pub).
Interne Kennung: 1096128_2025_PAAPD1525064
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50511100 Reparatur und Wartung von Flüssigkeitspumpen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: LOT 1- Alti producatori
Beschreibung: Reparatii si bobinaj la electropompele si mixerele din cadrul Companiei Apa Brasov si achizitia pieselor de schimb necesare
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: LOT 2- ABS SULZER
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: LOT 3- GRUNDFOS
Interne Kennung: 3