See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konkurs na udzielenie zamówienia na badania diagnostyki laboratoryjnej, serologii i mikrobiologii wraz z najmem pomieszczeń dla szpitala w Konstancinie-Jeziornie, przy ul. Wierzejewskiego 12.
Beschreibung: Konkurs na udzielenie zamówienia na badania diagnostyki laboratoryjnej, serologii i mikrobiologii wraz z najmem pomieszczeń dla szpitala w Konstancinie-Jeziornie, przy ul. Wierzejewskiego 12- zgodnie z zapisami SWK
Interne Kennung: K 36/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71900000 Labordienste
5. Los
Los: LOT-0001