593621-2026 - Wettbewerb
Ungarn – Medizinische Verbrauchsartikel – Gyógyszerkibocsátó stentek beszerzése 4
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gyógyszerkibocsátó stentek beszerzése 4
Beschreibung: Gyógyszerkibocsátó stentek beszerzése a Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Központi Kórház és Egyetemi Oktatókórház részére 4 ajánlati részben. 1. ajánlati rész: Innovatív DES bifurkációs léziókra. 2. ajánlati rész: DES kemény, meszes, nagy átmérőjű léziókba. 3. ajánlati rész: DES abluminális/aszimmetrikus bevonattal. 4. ajánlati rész: DES hibrid stent szerkezettel.
Interne Kennung: EKR001680162026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Innovatív DES bifurkációs léziókra
Beschreibung: 1. rész: Innovatív DES bifurkációs léziókra 300 db/24 hó
Interne Kennung: EKR001680162026/1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Az Intézet - a betegellátás változásából adódóan - az esetleges módosítás miatt, a termékcsoportoknál a volumenváltoztatás jogát + 20 % mértékig fenntartja. Az opció alkalmazására a szerződés időtartama alatt van lehetősége Ajánlatkérőnek az ajánlatában vállalt ajánlati áron és feltételek figyelembevételével. Ajánlatkérő egyoldalú jognyilatkozattal jogosult az opció lehívására. Az opció lehívására Ajánlatkérő nem vállal kötelezettséget.
Los: LOT-0002
Titel: DES kemény, meszes, nagy átmérőjű léziókba
Beschreibung: 2. rész: DES kemény, meszes, nagy átmérőjű léziókba 200 db/24 hó.
Interne Kennung: EKR001680162026/2
Los: LOT-0003
Titel: DES abluminális/aszimmetrikus bevonattal
Beschreibung: 3. rész: DES abluminális/aszimmetrikus bevonattal 400 db/24 hó
Interne Kennung: EKR001680162026/3
Los: LOT-0004
Titel: DES hibrid stent szerkezettel
Beschreibung: 4. rész: Innovatív polimermentes DES diabeteses betegeknek kifejlesztve 200 db/24 hó
Interne Kennung: EKR001680162026/4