593646-2025 - Wettbewerb
Polen – Postdienste – Świadczenie usług pocztowych na rzecz Urzędu Miasta Poznania
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usług pocztowych na rzecz Urzędu Miasta Poznania
Beschreibung1) Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług pocztowych oraz odbiór przesyłek z siedzib Zamawiającego w zakresie i na zasadach określonych we wzorze umowy, stanowiącym Załącznik nr 10 do SWZ. 2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do umowy. 3) Warunki świadczenia usługi doręczania przesyłek pocztowych oraz usługi odbioru przesyłek z siedzib Zamawiającego stanowią Załącznik nr 2 do umowy.
Interne KennungZPb-II.271.104.2025.SA
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64110000 Postdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 64113000 Paketpostdienste
5. Los
LosLOT-0001