See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup sprzętu do realizacji zadań z zakresu Programu Ochrony Ludności i Obronności Cywilnej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Zakup sprzętu do realizacji zadań z zakresu Programu Ochrony Ludności I Obrony Cywilnej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Formularz asortymentowo-cenowy stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ. Dodatkowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia określa Wzór umowy stanowiący Załącznik nr 5 do SWZ
Interne Kennung: BZP.38.382-29.26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 - Wiertarka ortopedyczna
Interne Kennung: Pakiet nr 1 - Wiertarka ortopedyczna
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 - Piła ortopedyczna
Interne Kennung: Pakiet nr 2 - Piła ortopedyczna
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3 - Inkubator z pełnym wyposażeniem
Interne Kennung: Pakiet nr 3 - Inkubator z pełnym wyposażeniem
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4 - Aparat ultrasonograficzny (USG)
Interne Kennung: Pakiet nr 4 - Aparat ultrasonograficzny (USG)
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5 - Wózek do transportu pacjenta w pozycji leżącej
Interne Kennung: Pakiet nr 5 - Wózek do transportu pacjenta w pozycji leżącej
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6 - Stacja dokująca + pompy infuzyjne
Interne Kennung: Pakiet nr 6 - Stacja dokująca + pompy infuzyjne