2. Verfahren
Verfahren
Titel: Chemicaliën en laboratoriumartikelen
Beschreibung: De scope van de opdracht betreft leveringen bestaande uit chemicaliën: • Standaard Chemicaliën: Chemicaliën die vaker gebruikt worden en die normaal te leveren zijn, zoals oplosmiddelen, enkel- en meerwaardige elementaire zouten, standaardzuren en basen en organische bouwstoffen voor metaalverbindingen e.d.; • Biochemische artikelen: Chemicaliën die vooral voor biochemisch onderzoek nodig zijn, zoals enzymen, tags, primers, antilichamen, protoïnen, DNA, RNA; • Specials: Chemicaliën die in kleine hoeveelheden voor speciale experimenten nodig zijn, zoals kits; • Chemicaliën t.b.v. chromatografie. En daarnaast de levering van de volgende laboratoriumartikelen: • Laboratorium ge- en verbruiksartikelen zoals aluminiumschaaltjes, apothekerslepels, bekerglazen, bril-etuis, centrifugebuizen, thermometers, cultuurbodems, erlenmeyers. De maximale omzet over de volledige potentiële looptijd van vier jaar is vastgesteld op € 1.450.000,- inclusief btw. De huidige verwachting is dat de feitelijke afname binnen deze grens zal blijven. Zodra de maximale omvang wordt bereikt, eindigt de Raamovereenkomst van rechtswege.
Interne Kennung: CN-00984
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24300000 Anorganische und organische Grundchemikalien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: chemicaliën en laboratoriumartikelen
Beschreibung: De Raamovereenkomst betreft het leveren van Chemicaliën en Laboratoriumartikelen. De maximale omzet over de volledige potentiële looptijd van vier jaar is vastgesteld op € 1.450.000,- inclusief btw. De huidige verwachting is dat de feitelijke afname binnen deze grens zal blijven. Zodra de maximale omvang wordt bereikt, eindigt de Raamovereenkomst van rechtswege.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie aanbestedingsdocument.
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: CN-00984
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 24300000 Productos químicos inorgánicos y orgánicos básicos
Clasificación adicional (cpv): 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas)
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones:
Descripción de las opciones: Zie aanbestedingsdocument.