See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ENLJ-SPV-490/25 - Izvedba tehnološke povezave kotlov VKL z akumulatorjem toplote po sklopih
Beschreibung: Izvedba tehnološke povezave kotlov VKL z akumulatorjem toplote po naslednjih sklopih: 1. sklop: Demontažna in montažna dela posodobitve vročevodnega dela NTK s priklopi na akumulator toplote 2. sklop: Dobava zapornih loput DN500 PN25 in AUMA elektromotornih pogonov 3. sklop: Dobava kompenzatorjev termičnih raztezkov 4. sklop: Dobava vzmetnih obešal 5. sklop: Izolacijska dela 6. sklop: Dobava cevnega materiala 7. sklop: Dobava elektro materiala, ožičenje, programiranje in spuščanje v pogon
Interne Kennung: ENLJ-SPV-490/25 (JN-71540)
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 51100000 Installation von elektrischen und mechanischen Einrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42110000 Turbinen und Motoren, 42160000 Kesselanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Demontažna in montažna dela posodobitve vročevodnega dela NTK s priklopi na akumulator toplote
Beschreibung: Izvedba tehnološke povezave kotlov VKL z akumulatorjem toplote za 1. sklop: Demontažna in montažna dela posodobitve vročevodnega dela NTK s priklopi na akumulator toplote
Interne Kennung: 529830
Los: LOT-0002
Titel: Dobava zapornih loput DN500 PN25 in AUMA elektromotornih pogonov
Beschreibung: Izvedba tehnološke povezave kotlov VKL z akumulatorjem toplote za 2. sklop: Dobava zapornih loput DN500 PN25 in AUMA elektromotornih pogonov
Interne Kennung: 529831
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Los: LOT-0003
Titel: Dobava kompenzatorjev termičnih raztezkov
Beschreibung: Izvedba tehnološke povezave kotlov VKL z akumulatorjem toplote za 3. sklop: Dobava kompenzatorjev termičnih raztezkov
Interne Kennung: 529832
Los: LOT-0004
Titel: Dobava vzmetnih obešal
Beschreibung: Izvedba tehnološke povezave kotlov VKL z akumulatorjem toplote za 4. sklop: Dobava vzmetnih obešal
Interne Kennung: 529833
Los: LOT-0005
Titel: Izolacijska dela
Beschreibung: Izvedba tehnološke povezave kotlov VKL z akumulatorjem toplote za 5. sklop: Izolacijska dela
Interne Kennung: 529834
Los: LOT-0006
Titel: Dobava cevnega materiala
Beschreibung: Izvedba tehnološke povezave kotlov VKL z akumulatorjem toplote za 6. sklop: Dobava cevnega materiala
Interne Kennung: 529835
Los: LOT-0007
Titel: Dobava elektro materiala, ožičenje, programiranje in spuščanje v pogon
Beschreibung: Izvedba tehnološke povezave kotlov VKL z akumulatorjem toplote za 7. sklop: Dobava elektro materiala, ožičenje, programiranje in spuščanje v pogon
Interne Kennung: 529836