593670-2026 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Usługa polegających na organizacji i prowadzeniu Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych oraz Mobilnego Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w okresie od 1 stycznia do 31 grudnia 2027 roku. (1)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa polegających na organizacji i prowadzeniu Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych oraz Mobilnego Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w okresie od 1 stycznia do 31 grudnia 2027 roku. (1)
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług polegających na organizacji i prowadzeniu Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych oraz Mobilnego Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (zwanych dalej odpowiednio: PSZOK i MPSZOK), wynikających z ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Dz. U. z 2025 r. poz. 733, ze zm.), zwanej dalej „ucpg”. 2. Zamówienie będzie realizowane w okresie od 1 stycznia 2027 r. do 31 grudnia 2027 r.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90511300 Müllsammlung
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenNIE DOTYCZY